Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Behívtak egy interjúra, de 0...

Behívtak egy interjúra, de 0 tapasztalatom van. Érdemes elmennem?

Figyelt kérdés

Ruhaipari tapasztalatot kérnek, de nekem nincs, és úgy lettem behívva. Pénzügyi tanulmányaim voltak meg vendéglátásban dolgoztam, és meglepődtem azon, hogy így is be lettem hívva.


Még úgy adtam be oda az önéletrajzomat, hogy biztos nem fognak behívni, de egy próbát megér. Viszont elbizonytalanodtam már, hisz nulla hozzáértésem van.



ápr. 10. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván látják a cv-ben, hogy nincs tapasztalatod, valamiért mégis meg akarnak nézni maguknak. Mindenképp menj, hisz vesztenivalód nincs. Aztán lehet, hogy tök jó állásod lesz a végén :) Szorítok neked!
ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Akarsz dolgozni? Ha igen, akkor menj el. Keresd a lehetőségeket. Nem kell feltétlenül mindenhova tapasztalat. De ha már behívtak, akkor miért ne mennél el?

Ha nem akarsz dolgozni és kell valami kifogás, akkor ne menj. Olyan munka egyébként sose lesz, ami 100%-ban teljesen jó. Főleg nem az elején.

ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha egyszer beadtad a CV-t, akkor nyilván valami miatt akarsz ott dolgozni. Ha behívtak, és nem okoz hatalmas kényelmetlenséget, és aránytalan költséget, (pl. nem Nyíregyházáról kell Budapestre vonatozni) akkor menj el az interjúra.
ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!