Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akarhat valamit a kolléganő...

Akarhat valamit a kolléganő tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm aki nagyon sok ideig nem is köszönt nekem. Igaz nem is beszéltünk, ez egy nagy cég. Azt mondták a többiek, hogy Ő nagyon bunkó meg antiszociális. Igazából 1 lánnyal beszélget azon kivül senkivel. Aztán elment egy pletyka, hogy én lefeküdtem egy kolléganőnkkel. Na ezután érdeklődőbb lett. Először csak pár szót, aztán egyre többet, meg volt hogy így ujjal megbökte a hátam mikor eljött mögöttem. Mondta hogy nagyon szép a mosolyom, aztán gyorsan oda is szólt, hogy nem te vagy a szép hanem a mosolyod.

Van férje, de valahogy szóba kerültek a csajok. Mondtam hogy tetszik nekem, csak nem hiszem hogy benne lenne. Azt válaszolta és mi van ha azt mondaná igen?



ápr. 11. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, van a telek végén egy rakás sitt, azt akarja ellapátoltatni veled.
ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%
Hu csak nehogy baj légyen belole. De amilyennek ismerem a noket eleg nagy kigyok lehet csak szorakozik veled
ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
28%

De biztos bejossz neki attol függetlenül

Azert eleg durva ha megcsalna a parjat

ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Tetszel neki ennyi.
ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan mintha valami 5 éves kislányról írtál volna kb... Nagyon fura.
ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden pasival ezt csinálja. Láttam már ilyet, volt kolleganőm is ilyen volt. Ha valakinek kapcsolata lett, vagy javítani próbált a házasságán, mint egy pióca már tapadt is. Szerintem nehezen viselte, hogy nem mindenki érte epekedik.
ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!