Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Indokolatlan fizetésemeléshez...

Indokolatlan fizetésemeléshez hogy álljak?

Figyelt kérdés

Melóhelyen minden évben kapunk teljesítménybónusz pénzt, most az igazgató azt mondta meg kell húzni a nadrágszíjat és mivel eddig mindenki sokat kapott (nem igaz, a legjobbak sem voltak közelében a maximum adhatónak) ezért változás jön és mindenkinek lerontották pár százalékkal a bónuszát, egyedül én vagyok akinek nem lerontották hanem pluszt adtak


Az igazság az, hogy én megérdemlem a pici emelést de vannak páran akik jobban hajtanak és mivel ők kevesebbet kapnak, én meg többet ezért nagyon közel vagyunk egymáshoz amit megértek, hogy mindenki nehezményez


Ezt se fizikailag se idegileg nem fogom bírni, mert bármi hibát csinálok már beszólogatnak, hogy mire fel kapok több pénzt mint ők... viszont hogy nézne már ki az, hogy bemegyek az igazgatóhoz, hogy nem kell a pénz?!


két szót nem beszéltem amúgy a főnökkel, mindig bent maradok túlórázni ha van lehetőség de mások is csinálják szóval nem tudom miért kivételeznek velem de ez is hülyén mutatna, ha megkérdezném miért kapok többet...


A többiekét amúgy alibi indokkal rontják le, telefonozik, nem segítőkész, blabla


Mit csináljak?



ápr. 12. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés értelmezhetetlen, mivel a kollégáid nem tudják te mennyit keresel, nem látják a bérpapírodat és a bankszámládat sem.
ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nem mondta el. Ezért nemb eswzélünk a kollégáknak arról, hogy ki mennyi pénzt kap.
ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez titok lenne és magánügy, de vannak ügynevezett "haverok" akikkel együtt dolgozunk napi 8 órát, együtt hülyülünk, néha találkozunk meló után is és nem tehetjük meg, hogy nem mondjuk el


Továbbá viszonyításképp én is rákérdeztem másokra a műszakvezetőnél tehát ők is megteszik ugyanezt, mert az állítólagos "haverom" hamarabb tudta mennyit kapok mint én...

ápr. 12. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem kamuzol? Én is kamuzok a munkahelyemen a fizetésemről. Nettó 460-at kapok de ha megkérdezik (és sok kolléga kérdezi) akkor azt mondom hogy 300-at.
ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem lehet kamuzni, mert mikor bent voltunk elbeszélésen akkor én is kíváncsi voltam másokéra és megmutatták :D
ápr. 12. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán hiba. A titkárnők sem tökéletesek. Én egyszer anyagmozgatóként felborítottam egy pár ezer forintos árut, ami összetört. Volt jegyzőkönyv, elvileg levonják... Ehelyett kifizették jutalomként... Nem tettem szóvá, azóta rég feledésbe merült.
ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fizu magánügy. Nem mutogatjuk a bérpapírunkat. Most kapod az ívet egy ideig, aztán következő alkalommal már nem leszel ennyire őszinte.
ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű. BIzonyíts, hogy megérdemelted. Nyilván látnak benned valamit, amiért te többet kaptál, utólag tudod meghálálni a munkáddal
ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első munkahelyen sokan elkövetik azt a hibát, hogy megmutatják a fizetési papírt a kollégáknak. Én is voltam ilyen hülye anno, naív 19 éves kezdőként.
ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!