Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen témákról vagy miről...

Milyen témákról vagy miről beszélgessek a munkahelyen? A főzés és az időjárás már unalmas

Figyelt kérdés
ápr. 22. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk ez megy: filmek, könyvek, sorozatok, helyes pasi színészek, terhesség, szülés, cuccrendelés, Temu, Avon stb.


Ami nem megy: a munka.

ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass, abból baj nem lehet.

Én azt szoktam választani, hogy hagyom a kollégát beszélni és mindenben igazat adok neki,hadd higyje azt, hogy full okos.

Nincs kedvem senkivel beszélgetni, mert a magyar csak a saját hülyeséget hajtja és az nem érdekel.

Mindenki azt hiszi, hogy csak az ő problémája a legnagyobb.

ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk...gyerekek, család, hétvégi program...


Nekem pl. nincs gyerekem nem is akarok, és nem családi programjaim vannak....szóval kb. mintha ott sem lennék.

ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa tényleg, a gyerek az nálunk is. Csak épp azt nem veszik észre, hogy a kutyát sem érdekli.
ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a beszélgetéseknek nem kell érdekesnek lennie



Szia Zsuzsa, milyen volt tegnap a mákos meggyes süti? Igen? Szuper. Végre szépen süt a nap, mentek valahova a hétvégén? Ja, mi is.



Ennyi.



Esetleg filmek, sorozatok, játékok.



De ha valakivel természetesen nem vagy haveri viszonyban, talán jobb is. A kollégámnak nem mondanék családi perpatvart, párkapcsolati problémát, mert felhasználhatja ellenem.


Sport, vallás, politika kilőve, mert ezekben ha nincs egyetértés, az konfliktushoz vezet.

ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fúú nálunk megoszlik a társaság, általában külön a családosak gyerekesek és külön akiknek barát/barátnő van.


Baromira senkit nem érdekel egyébként a másik gyereke.


ÉS az sem mit csinál.


Kilépsz az ajtón és kb. mindenki elfelejti a másikat. ÉN mondjuk már közben elfelejtem mit mondanak, mert agyban tuti máshol járok.

ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább kuka vagyok, vagy ha nagyon kell, akkor munkatémát mondok/kérdezek/beszélek. Pont azért, mert tudni lehet, hogy a Veszett pulikutya kölykének a fiát sem érdekli a másik "Hogy telt a hétvégéd?" small talk-os majomsága.

Jobb a csönd.

ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!