Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ha a főnök...

Mit lehet tenni ha a főnök roncsolja a kollegák előtti "tiszteletem"?

Figyelt kérdés

Teljesen jo, összetartó eg?mast segitő csapatunk van a munkahelyen.

A főnöknek viszont valamiféle kisebbségi konplexusa lehet de nem bírja kihagyni hogy mások elott ne szóljon be vmi gunyosat rám.


A kollegák meg ez miatt szintén elkezdték ismételni a vezetőt enyhe kiközösítés is megy. Egyszerűen nem is mernek egyenragúként kezelni lassan.


Maga a vezetés szít kollegák közti feszültséget.


Ilyen vagy hasonló esetben mit tehetnek a dolgozók?



#főnöki feszültségkeltés #fönöki hanyagság #főnöki inkompetencia
ápr. 24. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miket mond a fonokod?
ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Binyolult de egy sztori. A hanyag munkavégzésébol van igazábol baj mindig

A szerződéseket be kell kuldeni ellenjegyzésre de csak akkor tehetem ha ő engedelyt adott. De a hulye ráül állandoan (amugy mindenre)

Amikor fentről meg jön a számonkérés üvöltés hogy miért nincs még beküldve, akkor a főnök engem kezd gunyolni hogy már rég le kellett volna adnom mert mehet be(eddig persze nem engedélyezte ha 3 szor kerdezek rá 3szor kapom hogy majd megnézi), és kifiguráz mások elott hogy nem tudom hogyan kell boritekolni?

Es ordit hangosan.



De nem tökmindegy hogyan mivel gúnyol figuráz ki járat le mások előtt?

A saját hibáit hanyagságát nem vállalja fel olyan nincs hogy bocsánatot kérne tőlem, hanem rámveri mintha miattam lenne elmaradva a munka.

ápr. 24. 16:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy a stilusa is olyan kb mintha a s.ggéből rángatott volna elő. Es mindenki elott. Igy mások se mernek felém nyitni sem. Ill zárkóznak inkább előlem el meg csendben lehajtják a fejüket nem mernek megvédeni sem. Stb
ápr. 24. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem vigyél be egy zsebkendőt és legyen a zsebedben. ztán menj oda a főnökhöz de úgy hogy lássa mindeni és mondd nei hogy van valami a zsebedben. Mondja afőnök hogy mi erre előveszed a zsebendőt és mondod hogy mi más lenne a zsebemben mint egy zsebkendő.

Na erre mindenki elkzed röhögni és te is s akkor utána a főnökegy icsit érezni fgja milyen a megalázás.

Utána másnap mond azt higy egy pók van a plafonon. Ő ijedten felnéz és te nevetsz hogy nincs is így. Akkor mindenki nevet hogy de bevette a főnök és akkor megint megaláza érzi magát.

Utána menj oda és mond hogy van eg vicced és el fogod sütni hacsa nem ígéri meg hogy többet nem alázgat.

Mondja oké megígérem és akkor azt mondod hogy ó nincs vicc és mosolyogtok és mész vissza dolgozni aztán ő is.

ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!