Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betanulás új munkahelyen? De...

Betanulás új munkahelyen? De nincs semmi?

Figyelt kérdés

Hogyan kell hozzáállni egy munkahelyhez, ahol nincsenek elvárások kimondva, nincsen semmi, nincs felelőssége senkinek se az újak felé. Szóval próbálnék beilleszkedni-betanulni, de senki nem foglalkozik az újakkal, nincsenek feladatok kiosztva, azok nincsenek leellenőrizve, és azt érzem, hogy nincs is szüksége a cégnek több embere.


Én nem értem ezt a helyzetet.


ápr. 24. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Első munkahelyed?
ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz fordulj aki felvett vagy csopvezető kérj tájekoztatast , de ne a HRs legyen.
ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pozícióban lettél felvéve? Gondolom, amikor bent voltál interjún, akkor elmondták, hogy mit kell csinálni. Lógatjátok a lábatokat egész nap?
ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De fizetnek?Ha igen,akkor szerintem nincs gond.Csak csináld a semmit addig amíg nem kapsz feladatot.
ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit konkrétabban kellene, mert a részletektől függ. Lehet, hogy eleve halálra van ítélve a hely, a vezetőség amatőr, ezért azt sem tudják, milyen munkaerő felvételét adták írásba. Lehet, hogy előszele ez az egésznek annak, hogy hamar megválnak tőled.

Lehet, hogy vannak homályos célok, de ők sem tudják még, hogyan érjék el. Ha olyan szakmában vagy, ahol szakmtudást és kreatívitást tudsz kamatoztatni, akkor az ilyen lehetőség arra, hogy kitűnj a proaktívitással, problémák megoldásával, amire máshol bejáratott, agyonszabályozott módszerek lennének már.

ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Csinálj valamit aztán elmegy az idő, te meg felveszed a pénzt. Mi a baj?
ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek. Sokadik munkahelyem. valami junior-féle pozíció. csoportvezető az távol van a feladatoktól, ő menedzsel itt mindenki felett, és a teljes folyamatot hozza össze. talán ez lehet a gond, hogy ennek a kisebb részlegnek nincs vezetője, mindenki egyenrangú, tehát ilyen fordulhatnék mindenkihez, de leginkább senkihez, mert elvannak ők magukban


5: igen, valami ilyesmi:

„Lehet, hogy vannak homályos célok, de ők sem tudják még, hogyan érjék el.”


Amúgy nincs gondom a proaktivitással sem, csak akkor mondanák, hogy ez ilyen hely, hogy akkor így csináljam, ne várjak betanítást, találjam meg a helyem. ilyenekről nem volt szó. konkrétan meg is lett beszélve interjún, hogy a betanulás az őtőlük lesz. Én szaktudást hoztam ide, csak nyilván meg kéne ismernem az eddigi folyamatokat ahhoz, hogy én ezzel tudjak valamit kezdeni, új ötleteket behozni.


nade, köszi 5, ez nagyon jó, amiket írsz. ha valakinek van ilyen témában tapasztalata, akkor jöhet még.

ápr. 24. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy próbaidő elött könnyes búcsút vesznek tőled. Nem a te hibád lesz, csak az állami támogatásért vettek fel.
ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet, bár azóta sokat beszéltünk erről így a héten még, és pozitív visszajelzéseket kaptam, és azóta jöbnek, és jó pályára állt a helyzet, hogy felismerték, talán hibáztak, meg én is megismertem hogy ők hogyan akarják, hogy hozzáálljak ehhez a helyzethez. Na mindegy, van még időm. Próbálok addig legalább a többi újoncnál jobb lenni 😃 legrosszabb esetben lesz egy szabad nyaram 😅
ápr. 27. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!