Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lecseszett ma a főnököm és...

Lecseszett ma a főnököm és minősítgetett! Hogy tudok azonnal hatállyal fel mondani?

Figyelt kérdés

9 hónapja dolgozok itt nagyon szerettem, a főnököm eddig megbecsult jó feladatokat bízott rám dicaert. Erre ma egy kommunikációs felrértés volt és én lettem elhordva másokkal kicseszőnek, fejbetoknek meg bambának.


Mondtam neki hogy elnézést erre még jobban emelt hangnemben beszélt velem. Úgy érzem többet nem fogom tudni kedvelni és megbízni benne.



máj. 2. 16:38
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
78%

Azonnali hatàllyal max akkor, ha lemond a felmondàsi idődről, vagy elmaradàssal fizet.


Minden màs eshetőség tàppénzcsalàs szagú...

máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Az a gond hogy ha mész másik helyre, ott is ugyanilyen előfordulhat, aztán pár menekülés után ránéznek az önéletrajzodra és be se hívnak az interjúra, mert nem lesz bíztató, hogy ennyiszer váltasz munkahelyet.
máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbb helyen ez van. Minden főnök és munkáltató képes így viselkedni, alázni. Ha jó a fizu, akkor növessz vastagabb bőrt.
máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Én amikor próbaidő alatt felmondtam az első helyen, lebaxtak hogy mit képzelek, hova megyek, ez nem úgy van hogy csak lelépek. Mondtam, de mert próbaidős vagyok, onnantól hogy a HR-nek jeleztem, felmondhatok.

Igaza van a 3-nak, sok lebacás csak teszt.

máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Nincs az a pénz, amiért a megalázást egy emberi lénynek el kell viselnie. Szánalmas is lenne.

A HR-essel meg okosban el lehet intézni az azonnali felmondást. Illetve kölcsönös megegyezéssel is. Ez a minősíthetetlen viselkedés a főnök részéről alapos indok. És még örüljön, hogy nem pereled be.

Nem kell szolgalelkűnek lenni.

máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

A legtöbb helyen a főnökök simán mernek úgy beszélni az alkalmazottakkal mint egy darab sz.rral.

Sajnos erre semmilyen szabályzás nincs, szankciók sincsenek, szabadon megtehetik, azért ilyenek.

máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Katona Dius ***** válasza:
81%
Nem akarok én lenni a szemét, és nem is bántásból írom. De 9 hónap alatt ez az első "igazságtalanul csesz le a főnök" eseted. Sajnos ez manapság még jónak is számít. Esélyes, hogy a következő helyen ennyit sem kell várnod. És ahogy egy korábbi hozzászóló írta, néhány ilyen dobbanás után már be se hívnak, mert azt látják majd, mindenhol csak pár hónapig tudtál megmaradni. Nem fognak felvenni, mert azt gondolják, ott is csak pár hónapot lennél, akkor meg minek? Felvesznek valakit, aki kitartóbb.
máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek az előzővel.


Az első helyen kb rögtön a bemutatkozás után lettem lecseszve.


A második helyen nem csesztek le, de egy baki után a munkatársam beárult, a főnök meg kihasználta a lehetőséget, hogy meghosszabbítsa a próbaidőt, gondolom mert az kevesebbet fizet.


Szóval a 9 hónap után a lecseszés azért nem vészes.


Hidd el rosszabb helyek is vannak.


Van ahol nem csesznek le, mindenért buksisimi meg mosolygás jár aztán egyszer csak ott ülsz a főnök irodájában, hogy akkor pápá.

máj. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
A másik meg hogy a legtöbb helyen ez megy, lecseszés mindenért. Voltam egy helyen ahol azért üvöltözött velem a főnök az iroda kellős közepén, mert a munkatársamnak elmutogattam egy dolgot hogy hogyan kell csinálni.
máj. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!