Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a rosszabb munka?...

Melyik a rosszabb munka? Bolti eladó, szoc. gondozó, ápoló, pincér?

Figyelt kérdés
máj. 11. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Pincér


Legalábbis számomra nagyon ellenszenvesek, nyilván a munka miatt ilyen frusztráltak.

máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A bolti eladó és pincér munkához egy nagy adag türelem és tolerancia kell, a szociális gondozóhoz, vagy ápolóhoz pedig elhivatottság és filantrópia. Én nem lennék ápoló, se szociális gondozó, mert az emberekhez nem értek, a pincér elég gürizős munka, plusz éjszakázni kell, a bolti eladó a legjobb ezek közül.
máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Seila ***** válasza:
70%
Ápoló
máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Sorrendben szerintem:

- szoc gondozó

- ápoló

- boltos

- pincér (legalább jattot kap, a boltos nem, ezért lett a legjevésbé rossz)

máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Bolti eladó a legjobb. Pincér: nagyon fárasztó munka. A maradék két munkára én nem vagyok alkalmas.
máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanazt írnám, mint a négyes, bár szerintem az eladó talán jobb, mint a pincér, eladóként is ki lehet fogni jól fizető helyeket és nekem többet ér a nyugalmasabb munka, mint a nagy fizetés. (Van egy minimum, de én 350-ből már halál laza életet élek.)
máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Én dolgoztan boltban, bár nem eladóként hanem vevőszolgálatosként. A munkakörülményekkel nem volt gond. A főnökeim is rendesek voltak, és a kollégákkal is jól kijöttem. A gond a vásárlókkal volt. Hatalmas nagy türelem, és tolerancia szint kell hozzá. Szinte minden napra jutott legalább egy olyan vásárló aki miatt fel akartam mondani, aztán persze maradtam de 3 év így is elég volt bőven belőle. Ami segített, hogy a csapat tényleg jó volt, tartottuk egymásban a lelket. :D
máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Bolti eladó: figyelhet a pénzre, az árura, kiszolgál nem 100-as embereket, mindent tudnia kell;

szoc. gondozó: türelmesnek, empatikusnak kell lennie, erős fizikum sem árt, szembe kell néznie nem épp gusztusos dolgokkal is;

ápoló: nagyon hasonló az előzőhöz;

pincér: piás-dorgos emberek kiszolgálása, jó egyensúly-megfigyelőképesség kell, pénzzel kell tudnia számolnia.


A szociális terület és az ápoló a leghálátlanabb...

máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Én ápoló vagyok, el sem tudom képzelni, hogy más legyen a hivatásom, így nálam ez kerül a lista aljára. A vendéglátás áll tőlem a legmesszebb, úgy érzem, hogy sosem tudnék abban dolgozni.

-Pincér

-Bolti eladó

-Szoc gondozó

-Ápoló

máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ház én szociális fobiaskent egyik sem tudnék lenni
máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!