Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha mobbing után most csak...

Ha mobbing után most csak azért kedvesek, mert egy érkezett projekt alatt nehogy felmondjak, akkor utána folytatják, vagy felmondanak?

Figyelt kérdés

Feltűnően váltott mindenki hirtelen. Eddig beszólások lenézések, nem kis kiközösítés, mobbing ment, a projekt alatt meg mindenki átment túlkedvesbe.

Mire számitsak projekt után?



máj. 13. 16:20
 1/8 Rakott karfiol ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de a legőszintébb válaszom az, hogy honnan tudjam?
máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván véleményt, valószínűséget várok. Esetleg tapasztalatokat, vagy sima meglátásokat.
máj. 13. 16:29
 3/8 Rakott karfiol ***** válasza:
76%

Értelek, csak mivel mindannyian mások vagyunk, nem tudom a te helyzetedre melyik válasz, tapasztalat lesz hatással.

Nálam például már a mobbingnál megállna a történet, egy percet sem maradok olyan helyen, ahol nekem nem jó és nincs vezetőségi támogatás, valamint következmények és szankciók a bántalmazókra.

máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te kérdezted meg kicsit másként fogalmazva pár napja, vagy nagyon hasonló a sztori, de erre is csak azt lehet mondani, mint ott, hogy keress másik munkahelyet
máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván keresek. Ez nem válasz mikor a jelenben vagyunk nem q "holnapban."
máj. 13. 17:32
 6/8 A kérdező kommentje:
*nem a
máj. 13. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezö: AZT senki nem tudja megmondani, a munkatársaid it gondolnak magukban. Ha érdekel, megkérdezed tölük. (Ez van a "jelenben!")

A megoldás meg a "jövöben" van, a munkahelyváltás.

máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom. Nem akarlak ijesztgetni, de lehet, hogy nem mondasz hülyeséget és utána folytatódni fog. Az alattomos elme bármire képes.


Lehet, hogy nem is veled kapcsolatos, hanem mindenki kicsit meghúzza magát, ha már egy fontos értekezlet jön.


Az is lehet, hogy eseménytől függetlenül, szimplán ilyen hangulatuk van mostanában. Szerintem sok a hangulatember.

máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!