Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki huzamosabb ideig nem...

Aki huzamosabb ideig nem dolgozott, az miért nem? Nem volt rossz?

Figyelt kérdés
Nem egészségügyi problémára gondolok, hanem pl. nem talált megfelelő munkát vagy nem is talált egyáltalán vagy csak nem volt kedve. 25 éves nő vagyok és dolgoztam 3 évig egy dohányboltban, azelőtt tanultam. Most munkanélkülin vagyok, mert besokaltam a munkahelyen, január óta nem dolgozok. Egy kisvárosban élek, nem sok lehetőség van. Gyárba nem akarok eljárni, már ha belegondolok, hogy 3 műszakba kell menni, éjszaka is, rosszul vagyok. Szüleimmel élek, ők nem bánják, hogy nem dolgozok, sőt azt mondják gyárba ne is menjek. Már elég rosszul érzem magam, meg unatkozok is. Érettségim van meg két OKJ. Bolti eladó és óvodai dajka okj-m van, de gondolkozok, hogy még valamit elkéne végezni, de nem tudom minek lenne értelme. Igazából még most sem tudom mi érdekel igazán, dohányboltban is azért voltam, hogy mégis csináljak valamit.

#Munka, állás, munkahely, munkanélküli,
máj. 14. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha nem akarsz dolgozni és a szüleid eltartanak, akkor nyilván nem is fogsz.
máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Lelkileg nagyon megterhelt, közel egy évig nem vettek fel sehova. Leadtam egy kicsit és elmentem egy rosszabbul fizető helyre. Nem bántam meg, mert ismét volt saját kerestem stb..

Plusz nem volt ott az érzés, hogy a szüleimen élősködöm. Nem mondták nem is éreztették, de szépíteni felesleges, mert ez az sajnos.

máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akarok, írtam is, hogy már rosszul érzem magam, hogy nem dolgozok. Csak gyárba nem akarok elmenni, de egy 10.000 fős kisvárosban nem sok lehetőség van. Pennybe, Lidlbe, több kisebb helyre jelentkeztem már, de most nincs felvétel.
máj. 14. 12:19
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Akkor addig menj gyárba míg nem lesz máshová felvétel. Nem akarásnak..
máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Dajka képesítéssel egész biztos el tudsz helyezkedni helyben, nagy a munkaerőhiány ebben a szektorban.
máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen abban bízok, hogy hátha nyáron vagy ősztől lesz felvétel valamelyik óvodában.
máj. 14. 12:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add be nyugodtan az önéletrajzodat, ne várj pályázatra! Ha van megfelelő ember, ki sem írnak pályázatot.
máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy minden óvodába beadom még most, hátha legalább szeptembertől vesznek fel új embert.
máj. 14. 13:25
 10/16 Katona Dius ***** válasza:
100%
Haq a "tanév" végével megy el nyugdíjba valaki, akkor lehet nemis várják meg az őszt, vesznek fel hamarabb embert. Szerintem még most küld szét a környező bölcsikbe, ovikba az önéletrajzod.
máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!