Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok dolgozni menni....

Nem akarok dolgozni menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bunkó kollégák, akik rajtam csámcsognak a hátam mögött, kinevetnek, mint ha valami óvodában lennénk, stb. Isten tudja miért...

Már ha kimegyek 2 percre a mosdóba, rögtön megszólal a fülesem hogy menjek vissza azonnal. Enni sem bírok normálisan és a szünetemet sem tudom kivenni. Robot munka a javából, nem csoda hogy nincs kedvem bemenni. Ez nem csak ma van így, hanem minden munkanap. Mit tegyek?


máj. 15. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Ne rinyálj, menjél dolgozni, másnak sem jobb.
Mondj fel ha nem tetszik, még a héten, keress mást.
Be se menj már ma, nem éri meg a stresszt, keress mást.
Told le ezt a hónapot és keress mást.
Menj külföldre.
Kamuzz valamit és menj betegszabira.
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hiába mondanál fel, ha a következő helyen sem állsz ki az érdekeidért és a húgyhólyagodért. "Legyen tartásod". Ilyen opció nincs a szavazásban. Miért nincs?
máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja, 13:30-re kell mennem és 8,5 órát lezúznom.
máj. 15. 09:24
 3/16 A kérdező kommentje:
#1, a többi kb tízenpár dolgozó nem áll ki az érdekeiért, csak behódol. Majd pont én tegyem meg, aki 3 hete vagyok ott?
máj. 15. 09:25
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
A többiek hogyan esznek és hogyan járnak mosdóba? Vagy mindenki ilyen taknyon csúszó agyhalott nálatok?
máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
3 hét után ha így érzel akkor inkább már most mongyál fel.
máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4, Meg van mondva, hogy a szünetben mindenki egyen gyorsan, azt irány vissza dolgozni. Mosdó hasonlóan, de csak kis dolog, mert a nagy több időt vesz igénybe.

Sajnos itt sokan túlzásba viszik a sztahanovizmust.

máj. 15. 09:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy okyan helyre kerültél, ahol mindenki frusztrált, kicsinyes, senki se akar ott maradni, mindenki csakntúlél, éppen bárkit jött - mentett felvesznek és ez még is látszik a közegen. Érdemes lenne ennél jobb helyet keresni, még akkoris ha úgy érzed nem vennének fel. Meg kell próbálni. Ott is lesznek bunkók, suttyók, de ahol tényleg érték a szaktudásbott megprobalnak okyan közeget kialakitani, ahol az is számít, hogy az emberek, csapatok meglegyenek egymás mellett és ne két hetente cserélődjenek, kelljen betanitani őket minden másik héten. Egyrészről meg kell tanulni jól kezelni ezeket, ki is állni magadért, de nem sértődötten, magabiztosan, de kedvesen, akár viccesen vissza szólni, másrészről lesz*ni, harmad részéről meg tényleg annyit mondanék, mindegy hol vagy ugyanezek az ember típusok mindenhol elő fognak fordulni ezért kénytelen az ember megtanulni kezelni ezeket a szituációkat, nincs menekvés sajnos.
máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen nincs, hogy mindenki egyen gyorsan. A szünet az szünet. Figyi 5 különböző gyárban dolgoztam életemben, ebből 10 különböző területen. Mindegyikben normálisan 20 perc szünet volt, és senki se cirkuszolt soha. Nem is tehették volna mert szabályellenes. A 20 percnek meg elég kell hogy legyen. Egy szendvics 5-8 perc, a többiben pisi-kaki, valakinek még a cigi is bele szokott férni. Nyugodtan vegyél ki annyi időt, amennyi papíron meg van adva. Se többet, se kevesebbet!
máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Rakott karfiol ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem tudom ezt a kérdést értelmezni, vagy kapcsolódni hozzá.

Nem értem, hogy valaki hogyan bánhat ennyire rosszul magával, mint te, kérdező.

máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9, bővebben?

Miért gondolod hogy rosszul bánok magammal? Azért mert olyan helyre mentem dolgozni ahová nem akartam volna, de muszáj volt!? Igyekszek mást találni, de elég nehéz, mivel nem Budapesten vagy Debrecenben lakok ahol válogatni lehet az állások között, hanem olyan helyen ahol örülhetnek az emberek ha éppen van valami munkájuk, és bevételük. Pedig ez is egy 80.000-es város.

máj. 15. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!