Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jelei vannak annak ha...

Milyen jelei vannak annak ha valakit el akarnak küldeni próbaidő végén?

Figyelt kérdés

máj. 15. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Folyton kritizálja a munkádat, kötekednek...
máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor semmi. Én jártam már így.

Esetleg olyanok, hogy amikor a pár hónappal későbbi dolgokról esik szó, akkor nem említik meg benne a te feladatodat (míg másokét igen). Vagy a nyári szabadság beosztásánál nem kérdezik meg, hogy te mikor akarsz menni vagy egyáltalán mi a szokásjog azon a munkahelyen ebben a dologban. Vagy amikor nem kell bemenned egy olyan értekezletre, amire a veled azonos beosztásúaknak be kell mennie.

máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maszatolnak a munkáddal kapcsolatban. Nem adnak új nagy projekteket, mert akkor azt félkészen át kellene adnod másnak. Én már akkor sejtettem, amikor a főnökasszony meg a p*csa helyettese nagyon pusmogtak, miközben felém pillogtak. Szánalmas volt nézni is.
máj. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, de szó szerint.


Épp 1 hete történt meg velem. Pályakezdőként felvettek 4 hónapos próbaidővel. Most májusban ért volna véget a próbaidő.


Behívott a főnök az irodájába, és mondvacsinált indokokkal kirúgott. Az egyik indok: Rosszul köszönök vissza az embereknek. :D Ezt nem hiszem, hogy megfogja bármi is ugrani.


A másik indok: Nem csinálok semmit. Ami szintén nem igaz, mert Ő egy külön irodába ül én pedig 2 másik kollégával külön. 10-ből 10x, ha megkérdeztem a másik 2 kollégát tudok-e valamit segíteni, mindig azt mondták, hogy "Ebben most nem.". Arra voltam jó, hogy nyomtatóba papírt cseréljek. Vicc az egész, gondolom volt rám valami támogatás próbaidő alatt, mivel pályakezdő vagyok és ezért vettek fel. Szánalom.

máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4#

Sajnálom

máj. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!