Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogyan menekült a munkanélk...

Ki hogyan menekült a munkanélküliség elől?

Figyelt kérdés

Milyen lépéseket tettetek az állástalálás felé?

Pl van aki képezte magát, van aki elköltözött, van aki rokon-barát segítségét kérte, stb?

Ki hogyan talált végül magának munkát? Mi a történetetek?


máj. 17. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Beadtam az önéletrajzomat helyekre, volt ahova felvettek, dolgozok.


Saját környezetemből is az a benyomásom, hogy aki dolgozni, vagy muszáj neki az talál munkát. Aki tartósan munkanélküli, annál valami gáz van, és nála van a gáz, nem a munkaerőpiaccal.

máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Életemben 1x voltam munkanélküli, 1x vettem fel álláskeresési támogatást. Akkor mondtam, hogy én munkanélküli központba még 1x be nem teszem a lábamat.


főállásom mellett tanultam meg programozni, vállalkozást építeni és fel is építettem a vállalkozásomat. Jelenleg a kettő párhuzamosan fut, most akarok váltani és főállású vállalkozóvá válni. Emellett van annyi megtakarításom, hogy évekig el tudok élni belőle munka nélkül is akár.

máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan keresgéltem neten, közvetítőkön keresztül és találtam melót. De úgy vettem észre hogy 2022-től sokkal nehezebb melót találni mert 1 munkára jelentkeznek vagy 60-an! Ami azt jelentheti hogy sok a munkanélküli most. A szerencsém hogy ipar városban lakom így van munka.
máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

1 azért ez helyfüggő is...

Pesten Luxus munkanélkülinek lenni.De pl

egy zsákfaluban gyerekkel ahol a legközelebbi város 100 km ott már kicsit nehezebb munkát találni.

máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
34%
#4 pesten is nehéz,kevés a munka
máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha ráfekszem az aktív keresésre, akkor viszonylag gyorsan találtam munkát.
máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

"Pesten Luxus munkanélkülinek lenni.":

Szerintem többen tudnánk mesélni...


Sokan nem vesznek figyelembe több tényezőt, csak írják a "bölcs" beszólásaikat.


Lépések: ismerőstől tudakolózás, mindenhova beadni, személyesen is beadni több helyre, nem feltétlen szakiránynak megfelelő területre is jelentkezni, esetleg tanácsadó segítségének a kérése (ingyenesen a helyi családsegítőkben is szookott lenni lehetőség).

máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
hát kerestem munkát
máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiaba van munka ha mellé szar fizetést adnak

Hajtasz egesz honapban, aztan odadobnak egy csontot nehogy éhen halj

máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!