Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Komolyan, én lennék ebben a...

Komolyan, én lennék ebben a helyzetben a gané?

Figyelt kérdés

Van 1 főállásom, ami 4 műszakban megy, 12 órázásokkal... ez annyit jelent, hogy egyik héten megyek 5 napot, a másik héten 2-t... nappal-éjszaka, ez 2 hetente változik.


Fél éve ez mellett kijártam egy zöldségfeldolgozóba, de mikor 5 napos hetem van és kimentem még 2-t máshova, akkor folyamat hét vagy 8 napot mentem pihenő nap nélkül... ez nappalba nekem már kimerítővé vált, még éjszaka annyira nem.

Ezért ebben a hónapban úgy döntöttem, hogy a másodállásomban egy hetet kihagyok, jövő hétre meg már nem hívtak melózni, mikor tudnék menni többet is, mert közbe kerestek a helyemre mást... de szóltan előre nem mellesleg.


Volt aki azt mondta, hogy én vagyoj ebbena hibás, hogy kihagytam egy hetet...

Komolyan én lennék abban a hibáy, hogy nem akarok egy húzásra pihenő nap nélkül 7 napot melózni? Ráadásuk zömében 12 órás műszakokban??



máj. 18. 08:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*fél évig
máj. 18. 08:51
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy gané, csak nem gondoltaf át, mivel jár ez a rengeteg munka. Nem bírod, nem tudod vállalni, így megbízhatatlannak tűnsz a cég számára, ezért kerestek mást.
máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó csak mikor mondtam, hogy 1 hetet most szeretnék kihagyni, semmit nem mondtak, annyit mondtak, jól van... közben sutyiban keres mást...
máj. 18. 09:01
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Milyen jó lett volna tanulni, mi, aztán harmad ennyi munkával négyszer ennyit keresni.
máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy a másodállásban nem voltál bejelentve? Mert ha szabadságot kérsz, és hivatalos minden, akkor ez természetes dolog.


Ha feketén csináltad, akkor tudnod kell, hogy ez bárkivel bármikor előfordulhat. Lehet inkorrekt a "munkáltató" is, de az is lehet, hogy eleve nem is voltak veled elégedettek, és kapora jött a helyzet.


Vagy csak egyszerűen aki helyettesített, szimpatikusabbnak es ügyesebbb ek találtak nálad.


Van ilyen. De nem dőlt össze a világ. Keress olyan munkahelyet, ahol nem szakadsz meg több helyen, méltatlan körülmények között.

máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A főállásom az állandó, szerződéses.


A másodállásom is bejelentett, de az napi bejelentéses...


Am meg valószínű, kapóra jött neki ez az indok.

máj. 18. 09:25
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Napi bejelentés. Akkor már mindent értek. Ne sajnáld őket, mert ezek szerint nem voltak korrektek. Te szóltál, ők viszont nem szóltak, hogy van más, csak simán nem hívtak többet. Ez suttyósag. Erre mondom hogy ne sajnáld.
máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
4-esnek igaza van, hiába pontoztátok le.
máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igaza van, de nem ennyire fekete/fehér a világ...


Én a 7-sel értek egyet.

máj. 18. 09:49
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

5-ös és 7-es vagyok. A 4-esnek azért nincs igaza, mert a kérdező nem a munkaberere panaszkodott. Hanem egy inkorrekt munkáltatóra. Amibe az is belefuthat, aki 8 egyetemet végzett.

Hagyjuk már ezt az üres szavak puffogtatasat, hogy ha tanultál volna többet, akkor négyszer ennyit keresnel.

máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!