Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi motiválna munkára?

Mi motiválna munkára?

Figyelt kérdés
Minden munkahelyemen pár hét/hónap után kiégek és utána megtagadom a munkavállalást. Természetesen gyorsan ki is rúgnak ilyenkor. Nem tudok megmaradni sehol, rühellek dolgozni és nem is akarok, lefosom magasról, hogy életfeltétel. Egyszerűen nagon az sem érdekelne, ha éhenfagynék, nem nagyon tud semmi sem kötelezni munkára. De hát tudjuk, hogy 2024-ben nem lehet megélni munka nélkül jelenleg, még messze vagyunk hogy a robotok teljesen átvegyék ezt a részét az életnek.

máj. 18. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Éhezés. Beindítja a túlélési ösztönt.
Hajléktalanság. A fagyoskodás beindítja a túlélési ösztönt.
Egy jó pszichológus/pszichiáter.
Egy barátnő segíthet motiválni.
Külföld? Meg is fizetnek és környezetváltás.
Találni egy munkát amit szeretsz, más nem segíthet.
Egyéb
24 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%
és akkor miből élsz ha nem csinálsz semmit?
máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Anyámmal tartatom el magam. Amíg ki nem rakja a szűröm.
máj. 18. 22:59
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
franyesz, és utána li lesz? miért kell ezt megvárni?
máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
*mi
máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Duke81 ***** válasza:
12%
Figyelj, aki nem dolgozik az konkrétan felesleges. Persze nem a munkaképtelenekre gondolok hanem aki tudna de nem akar. Ha neked megfelel egy olyan élet amiben csak elveszel a társadalomtól de nem adsz semmit akkor szíved joga, viszont számolj vele, hogy mások szemében megvetett, semmirekellő ember leszel! Én személy szerint sajnálom azt a dolgot a kommunizmusból ami már nincs, hogy mindenkit munkára köteleztek. Mi a francért tartsunk el az adónkból egy olyan embert aki nem akar semmit tenni a köz javáért? Így is túlságosan sok az olyan ember aki csak kivenni tud a közösből de b*szik beletenni bármit is.
máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
91%
Ismertem egy ilyet. Anyuci eltartotta, majd mikor meghalt, a srác felkötötte magát.
máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
88%

A negativ spirál ha igy haladsz ugy be fog kapni hogy az életben nem szabadulsz.

Próbálj meg odaadással szeretettel viseltetni a munka iránt találd meg onmagad es arra fókuszálj ne arra hogy mindent utálsz mert az a halálba vezet.

máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Utána? Meghalok, passz. Nem nagyon érdekel az én életem. Főleg ha az életem 90%-át a 40 órás munka teszi ki kb. Egyszerűen úgy érzem, hogy a heti 168 órának a 40 órés munka a 90 százaléka. Mert munkába utazni is kell (nekem ez most jelenleg 2 óra oda, 2 óra vissza), reggel fel kell készülni és a fáradtság is elvesz órákat munka után, van hogy az egész napot. Ez nem élet...

Duke81: Mert a többi ember nem felesleges. Mind csak egy értéktelen porszemek vagyunk az univerzumban, olyan mindegy hogy valaki "értékes"-e vagy sem.

máj. 18. 23:04
 9/43 anonim ***** válasza:
82%

Vezess naplot a JÓ dolgokról!

Állits a fókuszodon. Az embereknek kollegáknak is jól esne es vissza is jön. Indíts pozitív spirált.

máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Hát lehet én is így fogom végezni, mint az a srác. A folyamatos stressz, hogy a lustaságom milyen embertelen körülményeket fog nekem okozni, egyszerűen ijesztő. És a negatív spirál már réges régen bekapott. 12 éves korom óta rühellek élni, rühellek mindent, most 25 vagyok. 18 éves korom óta járok folyamatosan pszichológusokhoz, terápiákra, még antidepresszéánst is írt fel pszichiáter. Mindhiába.
máj. 18. 23:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!