Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok szabadságot tartalék...

Szoktatok szabadságot tartalékolna betegségre?

Figyelt kérdés
Pl amiatt, hogy majd beteg lesz a gyerek, ápolni kell, majd elkapjátok tőle és pont amiatt nem mentek be dolgozni stb szitukra pl.
máj. 21. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Erre való a táppénz.
máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

1. Nincs gyerekem.

2. Szinte soha nem vagyok beteg, nem célom azért tartalékolni, hogy majd ha beteg leszek. Én az egészségemért teszek minden egyes nap, így nem is leszek beteg.

máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Idehaza dolgozom, és 36 nap szabim van idén, bőven jut belőle az esetleges komolyabb taknyokra.
máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, es gyerekem sincs...
máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Gyerek nélkül is okosan osztom be, úgyhogy biztosan így lenne. :-) De arra jár táppénz.


35/F

máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem, nagyon ritkán vagyok beteg, de ha sikerül összeszedni valamit betegszabira megyek. Olyan még nem volt, hogy elfogyott a 15 nap betegszabadságom, és táppénzt kaptam volna.
máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
15 nap a betegszabadság, ezután már tappenz van. Soha nem merítette még ki a 25 napos keretemet.
máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Jav. 15 napos keretemet.
máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem, erre való a betegszabi/táppénz. Eszem ágában sincs a kevés szabadnapom erre elcseszni.
máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!