Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 hónapra mennék diákmunkára,...

Username666 kérdése:

1 hónapra mennék diákmunkára, ötletek?

Figyelt kérdés
a nyáron szeretnék dolgozni és keresgéltem sok helyen de nem nagyon találtam megfelelőt. Mit ajánlotok? (17 éves vagyok 0 munka tapasztalattal, inkább fizikai, tehát árufeltőltő csomagolón gondolkodtam, mert jobban fizet) Legalább 300.000ft havi fizetéssel.

máj. 21. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem egyszerű ez, én 23 éves vagyok és így se nagyon találok mert csak olyan munka van ahova hosszú távon keresnek de én csak 3 hónapot tudnék lenni egyetem végett.


Esetleg diákszövetkezeten keresztül próbáld meg, bár nekem anno nem volt jó tapasztalatom velük, de hátha neked szerencséd lesz.

máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Árufeltöltés, kasszázás, gyár, ezek jók.. Ha rám hallgatsz a Mekit kerülöd, szerintem iszonyú hajtás van ott, a beled is kidolgozod. Akkor már inkább a gyár, esetleg bolti eladó.
máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Irodai munkán nem is gondolkodtál? Vagy esetleg a postán iratrendező? Kevésbé strapásabb lenne.
máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Én meg pont, hogy a mekit ajánlom. Pörgős ugyan, de úgy elsuhan a munkaidő, hogy észre sem veszed.
máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Újsághordó esetleg?
máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
74%

Jó lesz az a meki, hidd el.


Bérigényt kiírni mondjuk egy vicc, de 17évesen nekem se volt sokkal több eszem...

máj. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

"Legalább 300.000ft havi fizetéssel."

Ebből kéne lejjebb adni! Még érettségid sincs!

máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is csodálkozom a bérigényen. Sok felnőtt munkavállaló nem keres ennyit.

Vagy diákmunkán össze lehet szedni ennyi pénzt?

Én mikor diákmunkáztam, egy hónap alatt közel nem kerestem ennyit.

máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsétterembe csak akkor fognak felvenni ha letagadod hogy csak 1 hónap a terv. Ez a betanulàsi idő kb.

Unix raktàrba kb mindig keresnek alkalmi melósokat. Épp melyik diàkszövetkezettel vannak kapcsolatban. Azt iskocsit szokni kell. De ott nem kell sokat tanulni, csak gyorsnak lenni.

Szórólapozni 2 perc a betanulàs, de az nem is fizet sokat.


Viszont hiàba tépjük a szànkat. Ez úgy megy hogy felmész a diàkszövetkezetek oldalaira, és pàr óràt azzal töltesz hogy jelentkezgetsz majd vàrod a visszajelzést. Kettőn àll a vàsàr. Nem biztos hogy felvesznek oda ahova szeretnéd. A lehető legszarabbat kell nézni.


Amúgy most pont tudnàk melót adni egy hónapra, ami agyhalott munka, tanulni se kell csak csinàlni. Gép elött, ingyen kàvéval. De a gazdasàgi helyzetre vonatkozóan idén nem kaptam keretet diàkokra, szóval egy normàl alkalmazottam csinàlja, mesterdiplomàval, jóval magasabb órabéren. Nevetséges. Mondjuk neki jó mert ezért nem kell felelősséget vàllalni késöbb.

máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem irreális a 300 ezer. Mármint oké, ez már a teteje de nem lehetetlen megkeresni diákként.
máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!