Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert van az hogy egyre...

Miert van az hogy egyre szarabb minden?

Figyelt kérdés
máj. 22. 03:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Munkahelyen at akartam menni masik teruletre, nem emgedtek at. Kileptem, jelenkeztem egy helyre ahova akarram menni, jo a fizu is a munka is erdekel; nem vettek fel

Pedig tobbszor is jelentkeztem es tapasztalatom is van az adott munkaba

Aztan jelentkeztem egy masik helyre ahol szar a munka, a fizetes se a legjobb es oda egybol felvennének

Mintha valami lathatatlan ero iranyitana ezt az egeszet csak hogy nekem minel szarabb legyen

máj. 22. 03:10
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem szarabb minden, hanem éppen tapasztalatot szerzel az életről, és most - jogosan - kicsit elkenődtél.
máj. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
82%

Végzettséged van hozzà?


A leíràsodból úgy tűnik, mintha a gyàri melók közt vergődnél.

máj. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Betanitott munka

Nem kell hozza vegzettseg

máj. 22. 06:16
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Lesz ez még jobb is. Ha szar a meló válts. Sok kitartást kívánok!
máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
#4 akkor ne csodálkozz. Egyik munkahely szarabb mint a másik ezen a szinten.
máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

"jelenkeztem egy helyre ahova akarram menni, jo a fizu is a munka is erdekel; nem vettek fel"


Oda sokan jelentkeztek és talán már megvolt a belsős kontakt, hogy kit vegyenek fel, a xar helyre meg alig mentek, csak az alja, te voltál a jobb, teged akasztottak le. Amúgy jó nagy hülye voltál, hogy felmondtál a régi helyeden.

máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Haha! Hát igen, a gyári meló már csak ilyen.
máj. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Elozo helyemen mindkepp fel kellett mondanom, meguntam hogy a nyomorek fonok hulyenek nez es rajtam rohog a hatam mogott mar egy éve

Persze még o volt megsertodve mert felmondtam

máj. 22. 07:52
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyári melós vagyok és gyűlölöm, pedig ez még nem is a legrosszabb munkahelyem. Érettségim és targoncás vizsgám van. Vannak amúgy jó munkahelyek gyárakon belül is, de én ugye fiatal srác vagyok (23), ezért engem nyilván nem a könnyű, nyugodt helyekre osztanak be, hanem a kemény/szopós helyekre...
máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!