Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti eladói munka milyen egy...

Bolti eladói munka milyen egy introvertált embernek?

Figyelt kérdés
máj. 22. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Jó mert fejlődsz vele. Egy ilyen munka rengeteget tud változtatni az introvertált embereken. Én is az vagyok de már nehéz megmondani mert a munkahely miatt én is alakultam. Úgyis van próba nap én megpróbálnám ha érdekel. Ha nem tetszik ott hagyod.
máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
#1 az introvertáltság nem egy betegség, vagy egy negatívum, hanem egy jellemtípus. Mit kell ezen fejlődni, meg javítani?
máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
#2 Toi-Toi WC
máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Amiről ti beszéltek az inkább szociális szorongás.. az introvertáltság még mindig mást jelent...
máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
0 Pontadat?
máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem bolti eladó vagyok, hanem ügyfélszolgálatos. Napközben ha a munka engedi, jókat beszélgetek a kollégákkal, az ügyfeleket is tudom kezelni. Hazaérve meg a szabadidőmet a párommal töltöm többnyire vagy a szüleimmel, 1-2 barátnőmmel, de sokszor egyedül is tök jól érzem magam. Az introvertáltság ugyanis azt jelenti, hogy nem vágyik valaki folyamatos társaságra vagy csak kevés, számára fontos emberére, de attól még képesnek kell lennie kommunikálni, ha a helyzet megköveteli.
máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy normális kérdést írtam ki. De erre is csak idióták tudnak válaszolni? Csak az első és az utolsó válasz volt normális, a többi nem is a kérdésemhez kapcsolódik.
máj. 22. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Normális választ írtam,

0 pont.



Kínos! új sorozat Minden hétköznap éjfélkor a Comedy Central Family-n!

máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mond már meg légyszi hogy miben mutatkozik nálad az hogy intro vagy..
máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!