Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkatársam, akivel 7 éve...

Egy munkatársam, akivel 7 éve együtt dolgozom, nem hívott meg az esküvőjére! Hogyan reagáljak erre? Az összes munkatársat meghívta, csak engem nem.

Figyelt kérdés

Néhány kiegészítés:

-nem csak engem nem hívott meg, nem hívta még meg a takarítót, meg a karbantartót, de ezek késő este dolgoznak, nem is ismerjük őket. így ez még érthető.

- mindenkit meghívott a fentit leszámítva (meg engem leszámítva) még azt is aki csak 2 hónapja dolgozik ott

- együtt dolgozunk: nem úgy értve, hogy egy csapatban, közösen, hanem egy munkahelyen. nem kell közösen semmit se csinálnunk, de azért 7 éve csak látjuk egymás pofáját nap mint nap.

-a dolog már múlt idő, az esküvő megtörtént.


Kérdésem: menjek el szó nélkül a dolog mellett? A magánügye kit hív meg, számonkérni nem lehet, de azért ez így mégis furcsa, ez a negatív kitüntetés.


Mit tegyek?


2013. aug. 23. 14:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Nyilván van valami ki nem mondott konfliktus közöttetek. Ha te nem is sejted, hogy mi ez, akkor valószínűleg az sem számítana, ha ő elmondaná, mert nem éreznéd jogosnak.

Mivel nem tűnik olyannak ezek alapján a kapcsolat, hogy őszintén tudjatok egymással beszélni, így nem is kellene ezt erőltetni.

2013. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
felejtsd el ... nem számítasz neki (bár akár el is feledkezhetett rólad)
2013. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

őszinte leszek. nekem ez az ember a világon semmit se jelent, az se érdekel él-e vagy hal.

de amikor megtudtam hogy tényleg mindenki ott volt, még a két hónapos munkatárs is, akkor azért úgy érzem minta a kirakott volna egy táblát a házára, hogy nem kívánatos személy vagyok nála.

nem is érdekelne de hát miért is? életembe két szót nem beszéltem vele (igen, 7 év alatt se).

2013. aug. 23. 14:45
 4/45 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem törődnék vele.

Nyilván elgondolkodtató a dolog, de gondolom, nem ezen múlik a boldogságod!?

2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Na ezt viszont 100%-ig kizártnak tartom.

Ilyen nincs.

Csak rólam és másról senkiről. Ugyan.


bár akár el is feledkezhetett rólad

2013. aug. 23. 14:46
 6/45 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért csodálkozol? Lehet, hogy mindenki mással beszélt már legalább valamennyit.

Lehet, úgy érzi, hogy te zárkózol el tőle, a kezdetektől.

2013. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

nem zárkózom el, egyszerűen a világon semmit se tudok neki mondani azon kívül hogy jó reggelt, viszlát. mi a fenét mondjak neki? semmi mondanivalóm nincs, és nem is töröm magam hogy legyen.


zárkózol el tőle, a kezdetektől.

2013. aug. 23. 14:48
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, de akkor meg miért hívott volna meg?

Nem értem a problémádat, komolyan.


Simán lehet, hogy érzi rajtad ezt az elutasítást (mert ez az, ne is haragudj!), és ennyi. Én sem hívnám azt meg, aki így áll hozzám - ez kifejezetten ellenségeskedés.

2013. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

már miért lenne ellenségeskedés?

hát mit többet és jobbat tehetek valakivel mint hogy nem szólok hozzá és rá se nézek?

én a két kezemet összetenném és hálaimát rebegnék néhány ember kapcsán, ha soha többet nem szólna hozzám! csak az a baj hogy szól.

szóval: annyira semmi vizet nem zavarok, hogy ennél kevesebbet már csak akkor zavarhatnék ha halott lennék. már ez is baj?

2013. aug. 23. 14:52
 10/45 anonim ***** válasza:
88%

Te teljesen idióta vagy.

Én sem hívtalak volna meg, az biztos.

2013. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!