Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a győri Audi gyárban egy 2100 fős létszámbővítésnél egy olyan nő dönti el, hogy ki alkalmas és ki nem, aki tegnap töltötte be a 23. életévét?

Figyelt kérdés
Amúgy a csaj egy feketeöves bombázó, gondoltam rá, hogy belinkelem a facebookos profilképét, de inkább nem szemétkedek, azt megteszi ő helyettem.
2013. aug. 30. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaza van teljes mértékben. Darálja szét akit nem talál alkalmasnak.
2013. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít a kora a jó hr-es meg tudja állapítani meg azért vannak tesztek is gondolom
2013. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na de úgy, hogy nincs semmiféle gépipari végzettsége és közel NULLA a munkatapasztalata??? Épphogy kikerült az egyetemről.
2013. aug. 30. 16:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Most arra megy ki a játék, hogy kimondjuk az élet igazságtalan? Így van, megszívtad, neked nincs olyan protekciód, mint neki. Most jobban érzed magad?
2013. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

:-) Hiába német cég, ott is megvettette a lábát a magyar mentalitás.

Ez a külföldi cégeknél általában, a vég kezdetét jelenti!:-) :-) :-)

2013. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Te hol vagy érintett a témában? Ha a fönökei öt találják erre legalkalmasabbnak, te miért kritizálod? Ilyesmire szokták kérdezni: Közöd?
2013. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az élet sz@r. Háborogjunk együtt!!!!4444négynégynégy
2013. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
64%
"fönökei öt találják erre legalkalmasabbnak" e felől nem voltak kétségeim. :-) :-)
2013. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi ezzel a probléma. Valahol mindenki elkezdte, csúnya is lenne, ha csak akkor vennének fel embereket, ha már elmúlt mondjuk 35, nem? Na most ez a munkakör nem tűnik hűde bonyolultnak: megvan az összeszereléshez szükséges papírod, esetleg máshonnan pár év gyakorlatod, láthatóan nem vagy alkesz, van erkölcsi bizonyítványod, okés, fel vagy véve. Hol a gond?
2013. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellene gépiparijának (!) lennie egy HR-esnek... nem szerelnie kell, hanem emberekről megállapítania, hogy felveszi-e avagy sem. Még szerencse, hogy nem gépiparival teszi mindezt.
2013. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!