Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor számít valaki munkamániá...

Mikor számít valaki munkamániásnak vagy ahogy mostanában hívják munkaalkoholizmusnak?

Figyelt kérdés
sokat dolgozom heti 7 napban napi 13-14 órát és akkor még rájön az utazás is erre és nem tudok kikapcsolódni, nem csak azért mert nincs rá időm hanem mert már nem tudom "hogy hogyan kell" ha éppen van olyan hogy nem dolgozom akkor is azon jár az agyam hogy mit mikor és hogyan csináljak és nem tudom megállni hogy 2-3 óránál kevesebbet ne dolgozzak. mi a megoldás????

2013. aug. 30. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdező,kérdésed értem,de a magyarázatod utolsó harmada nekem homályos,"nem tudom megállni, hogy 2-3 óránál kevesebbet ne dolgozzak" Ha napi 2-3 órát dolgozol,az még nem munkamánia,szerinted igen?
2013. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen bocs kicsit zavarosan fogalmaztam...azt akartam írni hogy ha nem "tudok" dolgozni mert mondjuk ünnep nap van vagy éppen csak lenne időm pihenni akkor az már rossz érzés feszült leszek ideges és nem tudok magammal mit kezdeni. A napi 13 óra munka az alap nálam...
2013. aug. 31. 07:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Kollégák vagyunk ezen a téren.Én idősebb vagyok,néhány tanács:válszthatsz vagy a munka,vagy "normális élet".Ha családot,feleséget akarsz vegyél vissza,a nő törődést,vele való foglalkozást igényel,mondjuk este 6-tól reggel munkába menetig. Marad a munkádra 8-10 óra+ oda és haza utazás.Ha munkád egyben a hobbid is,az a legjobb neked,de ezt a család nem méltányolja, sőtt! Ezzel számolj,egyedül is nehéz,de egy házsártos feleség,az isten csapása.Én azt tapasztalom legtöbb családban a nő mondja meg:mit,mikor,hová,meddig.Vagy elfogadod, vagy mehetsz.Én inkább maradtam a munkámnál.
2013. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!