Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismer valaki olyan bedolgozói,...

Ismer valaki olyan bedolgozói, másodállási hirdetést, vagy munkát ajánlani, ami VALÓS? Vagy van itt olyan, akinek összejött már?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyesen vagyok két éves gyerekemmel. Szerintem nem kell ecsetelni senkinek, hogy milyen magas színvonalon lehet ebből az összegből élni, így most kétségbeesve keresnék valamilyen (bármilyen) rész-, vagy akár teljes munkaidős munkát. Már bármi érdekelne, csak munka legyen, még vécépucolást is elvállalnék, de komolyan! Sajnos, az a munkahely, ahonnan szülni jöttem, az időközben megszűnt. Persze ideális az lenne, ha valamilyen itthon végezhető, bedolgozói munkát találhatnék, de nem válogatok. Hiába van a neten több tucat hirdetés, rengetegre jelentkezem is, de valahogy nincs szerencsém, a legtöbb nem is valós munka. Van valakinek ötlete? A helyzetet bonyolítja, hogy faluban lakok (Ceglédbercel), így itt még takarítási, ház körüli munkát se kér senki.
2013. okt. 17. 14:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!