Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Időszakos nyomdai munkák?!

Angelik@ kérdése:

Időszakos nyomdai munkák?!

Figyelt kérdés

Van aki dolgozott már ebben? Mit kell csinálni? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

[link]

Ide küldtem el az önéletrajzom és behívtak péntekre csoportos állás interjúra/tájékoztatásra. Tavaly ugyan ebben a hónapban hírdették, csak valahogy lemaradtam róla.

A válaszokat előre is köszönöm.:)


2013. okt. 22. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehh, ide én is jelentkeztem, de nem írtak vissza. Majd írd meg mi volt!
2013. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyomdász vagyok, de konkrétan a hirdetéshez nem tudok hozzászólni.


A karrierlehetőség vicces egy kulimunkánál. Mert ez az. A mai kötészeti munkákban sok szépséget nem találni.

Hogy mi lehet ilyen kézi munka?

Pl. hajtogatás. Mondjuk nyomnak egy szórólapot, brossurát, amit meg kell hajtogatni.

Nyomás után megvágják. Kapsz magad elé egy stószt. Mondjuk 100 db. Fogod és félbe hajtod, a hajtási élen végighúzol egy csontkést, hogy szép legyen.

Többféle kézi hajtogatás van, ez a legegyszerűbb.

Ilyen munka a borítékolás. A nyomatot be kell dugni borítékba.

Vagy behúzás. Teszem azt egy magazinhoz hozzácsomagolnak egy kis prospektust. Fogod az újságot, kinyitod, beledugod a prosit, jöhet a következő.

Könyvkötésnél a táblakészítő gépről lejövő táblákon szokott lenni kisebb igazítani való a sarkokon.

Ehhez hasonlók.

A munka egyszerű, de nagy monotonitástűrés mellett gyorsnak és pontosnak kell lenni. Fizetés a lehető legkevesebb.

2013. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon fárasztó.. állómunka nagy nyomdai csarnokban, zajban, darabbérre, nagyon kis óradíj jön ki.. és a kifiztésre, sorbanállás, várás külön egy délután elmegy
2013. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hűha, kicsit elijesztett ez a sok negatívum. Minden esetre megnézem, aztán kiderül mire lehet számítani.

Gondolom ez sem lehet jobb mint a többi gyár, volt már szerencsém megtapasztalni a monoton robot munkát.

Első válaszoló sajnálom hogy nem kaptál visszahívást, lehet hogy nem vesztettél vele semmit. Üzenetben megírom neked mi történt pénteken.

2013. okt. 23. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!