Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megis mit kepzelnek magukrol...

Megis mit kepzelnek magukrol az ilyen alakok?

Figyelt kérdés

Ma a fiam edzesen emlitettem az edzonek,hogy a kovetkezo alkalommal nem tudunk jonni a munkam miatt.Erre egy apuka folenyesen megkerdezte,hogy vagyok kepes azon az elviselhetetlen helyen,azzal a tulajjal dolgozni.

(Ot regebben felvettek ugyan oda igazgatonak,majd 1-2 honap alatt ki is rugtak.En egy eve vegzem azt a munkat,amire ot alkalmatlannak talaltak.)

Ezt kovetoen mondta,hogy jelenleg hol dolgozik,mire emlitettem,hogy regebben en is dolgoztam arra fele,csak egy nagyobb cegnel.Erre megint lenezoen megjegyzi,hogy ahol en dolgoztam meg az igazgato sem kepes X osszeget megkeresni(az ottani fizetesem felet emlitette), meg hogy neki mennyivel jobb.Na ezt mar valaszra sem meltattam,nem hiszem hogy barmit is bizonyitanom kellett volna.Borzalmasan visszataszitonak tartom amikor valaki kozonseg elott kerkedik a fizetesevel,de nagyon felhuzott a folenyeskedesevel.

Nem tudom altalanosan a noket nezi-e le,de ha mar az "elviselhetetlen" munkahelyemet es "alacsony" fizetesemet velemenyezte,ram egyaltalan nem jellemzo gonosz elegedettseggel toltott el a kepet latni,amikor egyszerre ertunk az autoinkhoz.

Megis mi bajuk van az ilyen alakoknak?Maguknak,vagy a kozonsegnek akarnak bizonyitani ezzel?



2014. febr. 22. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a pénz, kicsi a léc a lába között, valamivel kompenzálnia kell.
2014. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint két ovodás :D :D :D
2014. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért gondolod egyből, hogy fölényeskedni akart, vagy föléd kerülni bármilyen formában is?

Nem vagy egy kicsit paranoiás?

Valószínű megutálta azt a helyet, és Neked akart jobbat, hogy válts munkát.

Miért gondolja sok nő azt, hogy birokra kell kelni egyből egy férfival, ha az megemlíti a fizetését???

Nem igazán értem ezt a gondolkodásmódot....

2014. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy dicsekedni akart, ezzel egyúttal degradálni téged, vagy pedig arra számított, hogy te is utálod azt a munkahelyet és akkor majd együtt szidhatjátok a céget.
2014. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!