Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Problémák az osztályfőnökkel?

Problémák az osztályfőnökkel?

Figyelt kérdés
Néha halkan, de mivel elég mély hangom van hallhatóan, szoktam beszélgetni padtársammal, továbbá rárajzoltam egy tájképet az egyik terem padjára. Amint kész lett lefotóztam és lemostam. Továbbá tettem egy megjegyzést az egyik tanáromnak, mert lehülyézett. Ezt mondtam:"tanárúr, a tanulmányi eredmények nem tükrözik az inteligenciát." Az osztályfőnököm egy nyalidós farok nő, az igazgatóval is összehaverkodott. Mit kellene tennem, hogy ne kapjak osztályfőnökit, ne utáljon meg?

2014. márc. 7. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne beszélgess órán, hanem figyelj.

2. A terem padjára semmit se rajzolj, használj papírt.

3. Ne szólj vissza a tanároknak.

4. Ha most mégis kapsz egy osztályfőnökit, azt túl fogod élni. De a magaviseleteden javíts.

2014. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az igazság maga a tökéletesség, jó is az, ha valaki úgy él, hogy az egyenes utat akarja járni. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy vannak, akik rá se akarnak lépni erre az útra, és csak harcolni fognak ha kell, tények ellen is. Nem tudsz vele mit csinálni.


Oké, trolling off, igazság szerint semmibe nem kerül sokatmondóan bólogatni a hülyeségeikre, és nem kínálni meg őket EKKORA ziccerekkel, hogy dörmögünk meg munkaidőben graffitizünk apa.

2014. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

arcoskodni nem a tanerővel szemben kell, mert szépen meg lehet szívni.

igen, nagy lázadó kamasz szívvel és fejjel nehéz ezt belátni, de inkább bólogass széles mosollyal, magadban meg gondolj amit akarsz.

2014. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!