Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy néz ki, legalábbis nagyon...

Úgy néz ki, legalábbis nagyon remélem, hogy fel tudok költözni hamarosan Pestre! Egy ottani embernek úgy átlagosan mennyi idő még talál valami munkát?

Figyelt kérdés
Nekem kereskedelmi végzettségem van, és kicsi gyakorlatom is. Pár hét alatt lehet találni szerintetek valami eladói állást?
2014. ápr. 27. 16:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Közel az Örs vezér teréhez. De még egyenlőre nem tuti biztos, hogy oda, még meg kell néznem az albérletet egyáltalán milyen. De ha nem is oda, akkor is mindenképpen mennék előbb-utóbb.

Csak ugye nekem ott sürgősen munkát kéne találnom, olyan két hónap alatt. Hosszú hónapokig nem lehetek munka nélkül, ha fizetnem kell a lakbért is egyértelmű.

De valahogyan el kell kezdenem, mert innen én hiába keresek ott munkát, nem állnak velem szóba, ha felvehetnek egy pestit is.

Tiszta ideg vagyok így is mi lesz, alig ismerek ott valakit, nem ismerem a várost sem, sosem éltem külön, bár régebbről ismerem kicsit azt akihez megyek, de azt is alig.

De majd csak lesz valahogy!

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

Utolsó, neked is a segítséget! :)

2014. ápr. 28. 19:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat én egy hónap múlva Londonba megyek. Ugyan ezekkel a célokkal és ugyan ilyen elintéznivalókkal.
2014. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

itt az internet, ismerkedj pestiekkel.


szerintem 2 hónap alatt nem lehetetlen, attól függ mennyi tartalékod van, mennyi a kiadás, jár munkanélküli, stb...


ha gondolod, írok pár oldalt, ahol jó munkaajánlatok vannak, csak kell egy normálisan kidolgozott önéletrajz (tele az internet mintákkal).

ha személyesen próbálkozol, akkor is érdemes utánanézni az elvárásoknak.


[link]

például.

2014. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!