Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen fiúnak lábujjas...

Munkahelyen fiúnak lábujjas papucsban illik megjelenni?

Figyelt kérdés
Egy kollégám ma így jött. Felsőoktatási intézmény, szóval nincsenek szigorú előírások nálunk, nem erről van szó, de fiúnak illik ezt szerintetek? Szandálban más is jár, de ilyen lábujjas papucsot még rajta láttam először.

2014. jún. 11. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Illik.
2014. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
szerintem egyáltalán nem illik. én mondjuk az összes pasin undorítónak tartom,de hogy melóhelyre abba menjen be...fúúú
2014. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sem való az olyan papucs, max. strandra. És lányoknak sem!
2014. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Üzleti tárgyalásra nem illik szandálban/papucsban menni. Ha a munkahelyen nincs előírás az öltözékre, akkor viszont miért ne? Zavar valakit? Neked nem mindegy, hogy zárt cipőben, papucsban vagy akár mezítláb megy be?
2014. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Benne van a nevében, hogy STRANDpapucs, nem utcai viselet. Annyira gyűlölöm, hogy biztos vagyok benne, hogy engem a pokolban naphosszat teleizzadt műanyag strandpapucsokkal fognak ütni.
2014. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

Attól függ. Ha ő a rektor, akkor lehet.


ha beosztott, ha nincs bent a főnök, lehet

ha tanár, nemtom


műegytemen ahol dolgoztam pár évet, én ilyet nem láttam

2014. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
ja, ha művészeti iskola, akkor nyugodtan mászkálhat mezítláb is. ellenben sál kötelező :D
2014. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Bleh bleh blee
2014. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Ejj, szépséges tangapapucs! Optimális esetben barna norvég mintás nejlonzoknival, hmm-hmm! :D
2014. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jelentették azt,aki még rajtam kívül leírta,hogy férfin ocsmány?:D Hát ,sok ízléses divatmajom lehet itt.....:D
2014. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!