Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van akkor, ha elfelejtettem...

Mi van akkor, ha elfelejtettem megjelenni a Munkaügyi Központban?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy június 11-én kellett volna megjelennem, de teljesen kiment a fejemből (vidéken kell megjelennem, de Budapesten tanulok+ott járok gyakorlatra, tehát tulajdonképp ott élek). Holnap (június 16.) reggel odamegyek mindenképp, de nem tudom, mire számítsak. Milyen következményekkel jár ez a pár nap csúszás?

2014. jún. 15. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár napot csúszhatsz, szerintem ez még nem sok. Egy bizonyos idő után törölnek a nyilvántartásból, de arról előre küldenek levelet is, hogy jelenj meg úgy tudom. De azért biztos szóvá teszik, hogy máskor ne forduljon elő, 1-2 nap nekem is előfordult, annyit mondtak, hogy máskor előbb menjek, ha tudom, hogy nem érek rá.
2014. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem, nem lesz gond. Köszönöm a választ! :)
2014. jún. 15. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jelensz meg az adott napon, és orvosi papírral nem tudod igazolni a meg nem jelenésed okát, egy évre kizárnak a munkügyi központból. Ez 100%.
2014. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pont ebbe voltam én is, a megjelenés napján, nelgkésőbb másnap, az ügyintéződnek e-mailben, vagy telefonon, vagy orvosi igazolással, kérhetsz egy másik időpontot, nincs gond vele, egyébiránt meg a munkaügyi központtal kötött közös megálapodásról szóló papíron rajta vannak ezek.
2014. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Még ha így is van, nagyon szemétládának kell lennie az ügyintézőnek, hogy ezt így intézze...
2014. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy történt, ahogy az első válaszadó írta. :) Semmi gond nem volt, az ügyintéző kedvesen közölte, hogy azért legközelebb ne feledkezzek meg róla.
2014. jún. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!