Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szintévesztő vagyok és elvileg...

Szintévesztő vagyok és elvileg a szintévesztés erdésznél kizáró ok, de ha szerzek színtévesztésre szemüveget akkor lehetek az?

Figyelt kérdés
van szintévesztésre egy speciális szemüveg amivel lehet korrigálni a szintéveztést és nem tudom ha van nekem ilyen lehetek e erdész mert ha van de nem lehetek fölöslegessen ki lett dobva egyrakás pénz
2014. aug. 14. 20:02
 1/3 anonim válasza:
Szerintem lehetsz akkor úgy.
2014. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hali nem akarok offolni engem is érdekelne ez a színtévesztő szemüveg arra lennék kiváncsi jobban látod-e a színeket nem színezi el a lencse amit látsz tehát nem lesz minden piros vagy amilyen szinű a lencse olyan hatású hol készítetted és mennyibe került elő is köszi és fel a fejjel :)
2014. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyébként véleményem szerint ahogy a dioptriás szemüveget úgy ezt is elfogják fogadni mert most gondolj bele egy dioptriás aki nem lát távolra még veszélyesebb mint a szintévesztés bár nem értem mért van ennyire felfújva ez a dolog mert életbe nem volt még hogy kevertem volna valamit ellenben a dioptriával ha nincs rajta a szemüveg nem is lát mi meg szemüveg nélkül is épp ugy megmondjuk mi milyen szín kivéve a teszten de egyébként ha közel hajolok a pöttyös teszten a teszthez valamelyest jobban megtudom mondani mint ha távolról nézni szó mi szó elfogják fogadni szerintem
2014. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!