Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan adjak úgy önmagam,...

Hogyan adjak úgy önmagam, hogy közben be is illeszkedjek egy munkahelyre és alkalmazkodjak is?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gondom, problémám van/volt azzal, hogyha önmagam adtam (őszinte, nagyon nyers, nagyon nyitott, hirtelen ember vagyok), akkor nem tetszettem senkinek, nehezen tudott elfogadni..

emiatt pedig azt csinálom, hogyha új közösségbe lépek, hogy elkezdek a saját szájúk íze szerint: viselkedni, beszélni.. mert félek, hogy nem fogadnak el.

Ez pedig azt eredményezi, hogy szorongani kezdek, hogy állandóan alkalmazkodnom kell, nem lehetek olyan, amilyen szeretnék lenni.


Mit javasoltok? nagyon igyekszem, a kettő közti állapotot, hogy lehet elérni? hogy önmagam adhassam nem túl sértő, nem túl tolakodó formában, de közben tiszteljem is a munkatársaim és bízzunk egymásban, és ne legyen egymás személyiségével bajunk (vagy ha van, akkor is elfogadjuk).


2014. okt. 10. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Tehát alapjáraton egy bunkó vagy. Pont. Akkor jobb, ha nem adod önmagad.
2014. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem bunkó, soha nem akarok az lenni. Nagyon igyekszem, és elég sokat szoktam segíteni a munkatársaimnak, számíthatnak rám... csak vannak stílusbeli különbségek.
2014. okt. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!