Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem a holnapi és...

Hogyan kezeljem a holnapi és az azt követő napokat, hónapokat?

Figyelt kérdés

Egy ideje már elég furcsa a viszonyunk a kollégámmal, ma viszont teljesen elmérgesedett a helyzet. Elég sunyi volt velem szemben, a főnökünk előtt kavarta alám a sz*rt. Munka végeztével, hogy más ne hallja (nem vagyok olyan szemét, hogy megalázok bárkit is ezzel), leteremtettem, hogy azért ezt nem kéne, meg próbáljon úgy viselkedni, hogy másoknak is könnyebb legyen. Erre rámtámadt, meg "acsarkodott", hogy ő is tudna rólam mit mondani, holott nekem nem ez volt a célom.

Mit tennétek a helyemben? Még legjobb esetben is hónapokat kell együtt dolgoznunk.....


2014. okt. 13. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni pontosan, hogy mi is volt ez a "kavarás". Így látatlanba csak annyit tudok mondani, hogy ne foglalkozz vele.
2014. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem hó elején rengeteg munkám van, könyvelőirodában dolgozom, járulék és egyéb finomságok vannak minden hónap 12-éig aztán havi ÁFA ha van. Ez a hónap abból a szempontból is fontos, hogy negyed éves ÁFA bevallás van. Ki sem látszottam a munkából és muszáj volt megkérnem, hogy segítsen megírni a járulékok egy részét. Meg is írta, ezzel nem volt gond. Szoktuk küldeni a fizetnivalókat és hozzátűzött egy olyat, ami más nem láthat az adott illetőn kívül akié. A főnök tudja, hogy ez az én munkám és mondta, hogy ez elég nagy hiba volt. A kolléga, meg csak meresztette a nagy boci szemeit és tátogott, de nem mondta volna, hogy az ő hibája volt. Igazából nem egy nagy dolog, de már sokadik csepp a pohárban.
2014. okt. 13. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ezt direkt csinálta, nem csak figyelmetlenségből? Sajnos meg kell válogatni kire bízod rá azt, ami később a te felelősséged lesz, vagy ha szorít az idő és meg kell osztani a feladatokat, arról tudjon a főnök is, és akkor nem varrja a más hibáját rád. Nem tudhatta a főnököd, hogy nem te hibáztál, hiszen ő úgy tudta, a te feladatod, és te csináltad. Vannak ilyenek, sajnos kellemetlen:( Én máskor szólnék főnöknek, hogy xy-nal megegyeztem, hogy besegít. Vagy innék 5 kávét és megcsinálnám inkább én, hogy más ne tudja elrontani.
2014. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen a te hibád. Nem az ő doga lett volna ezt elintézni, te kérted a segítségét. Neked kell vállalni érte a felelősséget. Ilyenkor lényegtelen, hogy szándékos volt vagy sem.
2014. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!