Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljunk ha jön a...

Mit csináljunk ha jön a munkaügyi ellenőr? Firtatja egy cikk egy portálon. Hát csináljuk azt amit a mi kedves főnökünk! Szarjunk az egészre hazudjunk bele mindent és minden rendben lesz!

Figyelt kérdés

Beszarok az ilyen cikkeken:


[link]

Ha jön a munkaügyi ellenőr


Hogyan készülhetnek fel leghatékonyabban a várható vizsgálatokra?


Őszi téma: a szabadságok

… különösen fontos a munkaadók részéről a szabadságigények bejelentésére és a szabadságok kiadásának közlésére vonatozó határnapok megtartása, a rendelkezésre álló éves szabadság megváltásával szembeni korlátozások megfelelő alkalmazása, …



Hát beszarok!

Jöjjenek hozzánk! Soha senkinek egy szabadnapot ki nem adnak! Aki meg meri említeni hogy munkaszerződés meg törvények meg egyáltalán, azt kirúgják.

Persze papíron minden rendben. Ott a szabi, van szab nyilvántartás, minden lepapírozva.

Jön a nyár? Hát aláíratják velem a dolgozóval hogy két hét szabira megyek-de ugyanúgy be kell járni. Plusz pénzt nem kapok miközbn egyszerre vagyok szabin és dolgozok.

Ha nem írom alá? Kirúgnak. Ha egy szót szólok? Kirúgnak.


Hány munkaügyi ellenőrzés volt már? Ezer. Nem tudom. Sok. És mi történt? SEMMI!

Ugyanis a fzskalap ellenőrök csak a papírt nézik.

Hadd kérdezzem meg: mégis miért nem jönnek oda az ellenőrök Mari nénihez és Józsi bácsihoz és kérdezik meg: Mari néni mikor volt szabin?

Hát még idén nem pedig már dec. van! De itt a papír ott az aláírása hogy igényelt és kapott szabit a nyáron is kettő hetet!

Hát az úgy volt tetszik tudni hogy a főnök az orrom alá dugta a papírt, hogy „na aláírod szépen”.

Mertem volna azt mondani hogy nem! Azonnal kibsztak volna!



Summa summarum: vajon az ellenőrök miért nem beszélgetnek el a dolgozókkal is?

Persze lehet akkor se lenne semmi.


2015. jan. 9. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha alkalmazott vagy, akkor ne csinálj semmit!

Ha kérdeznek, akkor sem vagy köteles őszintén válaszolni!

2015. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bzi, csak egy 50 feletti nő semmire se jó varrónői végzettséggel, aki két kézzel kapaszkodik a szr kis minimálbéres állásába és örük hogy az is van, és tudja mennyit ér a cégnek: semmit. Egy nap alatt találnak a helyemre akárkit. Így befogom a pofám és tűrök mi mást tehetnék?

Hova vannének fel? A világon sehova vagy max ugyanilyen csótány helyre.

Dolgoztam már több helyen mind ugyanilyen volt pepitában.

>>>

Mert bzik vagytok!

2015. jan. 9. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy itt reagálsz egy cikkre. Írj az írójának és ne minket fárassz a nyomoroddal.
2015. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szippantsd le az ellnöröket
2015. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökerek vannak itt.... színvonal....
2015. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ezért tudják megcsinálni ezt,mert itt mindenki sz.rik mindenbe bele...
2015. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!