Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkákat lehet találni...

Milyen munkákat lehet találni érettségivel ami irodai jellegű vagy KÖNNYŰ fizikai munka?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Esküvő szervező?
2015. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima érettségi? Semmi szakma,vagy diploma?


Jegykiadó,telefonos operátor,recepciós,....

2015. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van szakmám de nem látok esélyt rá hogy azzal el tudjak helyezkedni (bér- és társadalombiztosítási ügyintéző)
2015. ápr. 23. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam látni a szakmádnak megfelelő állásokat. Persze, nem tudom, milyen tapasztalataid vannak.


A facebook-on a Szárnyas Fejvadászt nézted már? Tök jó állásaik vannak, olyanok is, amikkel máshol, sima álláskereső oldalakon nem találkozni.


Kérdésedre válaszolva: adminisztrátor, recepciós, asszisztens, adatrögzítő, ügyfélszolgálatos, call centeres.


Könnyű fizikai munka pl. árufeltöltés, eladói munka (ott sokszor kell pakolni is).


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Nézegesd meg pl. a profession.hu-n a keresésnél, hogy milyen szakterületek vannak, hátha eszedbe jut még.


Sok sikert! :)

2015. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!