Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » HELP.2015. 07.17. -én megszűnt...

HELP.2015. 07.17. -én megszűnt a munkahelyem és eddig volt ugye TB ellátásom és még nem találtam munkát akkor most nincs TB-ém vagy még ebben a hónapban van?

Figyelt kérdés
2015.07.17.én megszűnt a munkahelyem és nemtudom hogy most van e TB ém Júliusi hónapban. Menjek el a munkaügyi központba amíg nem lesz munkám ?

2015. júl. 21. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi ideig dolgoztál. Ha 45 vagy annál több napig, akkor 45 napig még van tb-d. Ha kevesebb, mint 45 napot dolgoztál, akkor annyi napra jár még a tb, ahány napot dolgoztál.
2015. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenfelekepp menj el a munkanelkuli kozpontba! Kapsz valamennyi munkanelkulit a munkaidoddel aranyos ideig. Fizetik a tb-t is es beszamoljak a nyugdijba. Valamint ha lejar es nem kapsz munkat onnan elmehetsz az onkormanyzatra kozmunkasnak. Amig nem kapsz uj munkat az onkormanyzat fizeti a tb-t. Azt a 3 honapot meg kibirod amit le kell dolgozni. De ha ugyes vagy elobb kapszunkat.
2015. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ha kérvényezed, akkor az önkormányzat egy évig átvállalja a TB fizetését helyetted. Egyszer.
2015. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!