Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Komoly probléma lehet nálam...

Komoly probléma lehet nálam az emberi kapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
20\L. Nem volt még barátom, ellenben mindig igyekszek nőkkel, lányokkal barátkozni, de persze pusztán baráti értelemben. Voltak nagyon szoros kapcsolataim tanárnőkkel, már-már ilyen anyai jellegű. Megjegyzem hogy nagyon jó a kapcsolatom az édesanyámmal és imádom, de valahogy mindig szeretethiányosnak éreztem magam. Idén nyáron egy hónapot dolgoztan az egyik áruházban és az egyik kolléganővel nagyon jó lett a kapcsolatom (40 év körüli). Kislányomnak nevezett és mindig mondta hogy én vagyok a fogadott lánya, de nemcsak nekem hanem mindenkinek az áruházban. Ez nagyon jól esett de múlt héten volt az utolsó napom és konkrétan gombóc volt a torkomban amikor tudtam hogy ő hazamegy, de megölelt és annyira megszerettem, hogy szinte nekem is a 2. anyukám és nagyon fáj hogy nem tudom biztosra, látom-e még. A bajom az, hogy nem tudom hogyan kellene úgy kialakítani a kapcsolataimat hogy ne legyenek ennyire erősek és mégis. Próbálok a fiúk\férfiak felé nyitni de társaságban nagyon félénk vagyok, főleg mert tudom, nem vagyok vonzó. Nem tudom hogyan tudnék magamom változtatni, illetve nem tudom hogy normális-e ez a fajta kötődés. Privát üzenetet is szívesen fogadok, nagy segítségre lenne szükségem.

2015. aug. 2. 17:27
 1/1 anonim válasza:

Nekem is segítség kellene.

Még nem volt kapcsolatom.

28f

2015. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!