Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is hangosan röhögtetek volna?

Ti is hangosan röhögtetek volna?

Figyelt kérdés

Jár hozzánk egy nagyon helyes srác munkába. Neki èn full semleges vagyok, de már elértem, hogy néha beszéljünk.

Én: "Maradsz kicsit?"

Srác: "Max pár percet, várnak"

Otthagytam a kasszát a kolléganönek, ès mentem hozzá.

Èn: "Nincs kedved esetleg összefutni holnap?"

Ö: "Én veled? Holnap? Hát, az nem fog haveréknál házibuli este, nem kelek fel korábban, hogy te beérj délutánosra. Az vagy holnap, nem?"

Én: "Aham"

Ö: "Na, én léptem, mert nem lesz idöm semmire. Szia"

Erre megyek vissza a kasszához, pár fiatal tinilány hangosan vihog. Mikor kérdem, mi lesz, az egyik: "Cappucíno elvitelre"

Én: "460 lesz"

Ö: "Az imént fizettem, azóta is várom a kávémat"

Erre már az egész terem röhög.


Valóban olyan kellemetlen ez az egèsz?


(Hallótávolságban voltak, amikor a srác lekoptatott)


2015. okt. 29. 14:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*nem fog összejönni
2015. okt. 29. 14:42
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

A tinik mindenen vihognak.

Elég kínos helyzetbe hoztad magad, pláne, hogy tudtad, nem is érdekled a srácot.

2015. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen :D


Minek nyomulsz feleslegesen???

Csak megalázod magad.

2015. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom mi volt ennyire vicces. Csak nagyon szánalmas emberek nevetnek ezen.
2015. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Te és a tinilányok is szánalmasak voltatok.

Gondolom, az említett fiú pedig egy ecsetfejű b*zi.

2015. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem, az említett fiú egy rocker srác :(
2015. okt. 29. 15:02
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Már hogyne lenne kellemetlen, ha tudod, hogy semleges vagy a fiúnak, akkor miért kell így megalázni magad mások előtt?
2015. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Max. En azon nevettem volna, mert aranyos a sztori! :D csak rosszindulatu emberek rohogik ezert ki az embert, meg lehet irigyek is voltak, hogy ok nem ennyire belevalok. Ne feledd, aki nem mer, az nem nyer... Majd maskor masnal bejon! ;)
2015. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem röhögtem volna, egyrészt mert nem érdekel a pultos lányok szerelmi élete (bocs), másrészt szerintem nem annyira ciki, főleg úgy, hogy akár azt is gondolhatom, hogy simán haverok vagytok a sráccal, egy ilyen szituban is lehet egy ilyen beszélgetés, hogy a másik nem ér rá, nincs ebben semmi különös.

Mondjuk az furcsa, hogy nem szolgáltad ki azt, aki már fizetett, így persze, hogy rád figyelnek, szerintem azért ha dolgozol, akkor első a vendég és csak utána a pasizás (évekig vendéglátóztam amúgy, szóval nem csak kötekedek).

2015. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ebben egyáltalán nincs semmi vicces, még csak mosolyogni se tudtam rajta. De abban igaza van az egyik válaszolónak, hogy feleslegesen csináltál magadból "hülyét", ha tudtad, hogy nincs a srácnál esélyed.
2015. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!