Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan közelítsek ellenszenves...

Hogyan közelítsek ellenszenves kollégához?

Figyelt kérdés

Nem lehet vele beszélni. Illetve én nem tudok. Nagyon különbözőek vagyunk nem értek szót vele. Viszont naponta együtt kell dolgoznunk, és nem csak egymás mellett.

Szeretném tudni, hogy közelítsek egy ilyen emberhez, mert az ellentétünk kihat a munkára is és nem szeretném, ha emiatt valamelyikünk rosszul járna, még akkor sem, ha tudom, hogy nem én húznám a rövidebbet.

Nincs baj a viselkedésével egyébként, kedves, normális, csak egyszerűen nagyon mások vagyunk. Illetve az én bajom az vele, ahogy a munkához áll.

Kerüli, de ha csinálja, akkor rosszul, mivel nekem kell ilyenkor helyette dolgoznom, ezt nem igen szoktam szó nélkül hagyni, bár tényleg próbálok higgadt és nyugodt maradni és sokkal többször befogom a szám, mint szeretném, de néha mégis van, hogy rosszul reagálok dolgokat.

Emiatt odáig fajult a dolog, hogy nem hajlandó velem dolgozni, próbál kikerülni amit sajnos nem tehet, és én sem és beszólogat, de csak célozgatva, hátulról.



2015. dec. 19. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a különbözőségekre koncentrálsz, akkor az nőni fog. Keresd a közös pontokat, és kizárólag a munkára koncentrálj. Lehet, te sem vagy tökéletes, és te is voltál kezdő ( a leírásból ítélve itt ő a kezdő talán, de ez csak tipp).
2015. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már annyira nem kezdő kb 4 hónappal jött később nálam és ennek is már több, mint fél éve, csak ő nem igyekszik.

Amúgy semmi bajom nem lenne vele és a munkára okncentrálok, pont ezért az ellentét.

2015. dec. 19. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!