Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy a főnököd...

Volt olyan, hogy a főnököd mindenáron kitartott egy rossz döntése mellett?

Figyelt kérdés
Mit tettél? Figyelmeztetted? Ráhagytad? Neked személy szerint volt belőle bajod?
2016. jan. 12. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Fel is hívtuk a figyelmet rá, hogy a döntése nem rossz hanem pocsék. De nem érdekelte. Kijelentette, hogy azt csináljuk amit mondott, ha nem tetszik el lehet menni. Így ráhagytuk, és úgy csináltuk ahogy ő mondta. Persze a végén kiderült, hogy rossz lett, és bukta az egészt. Őrjöngött egy darabig, próbálta másra kenni a hibát, de nem ment. Bajunk csak annyi lett, hogy az idegeid ugráltak.
2016. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Volt. Elmondtam az aggályaimat. Nem érdekelte.

Tényleg gond lett. De végül jól alakult, mert meg tudtuk oldani és valami jó jött ki a végén belőle.

Szóval azt is mondhatjuk, hogy neki lett igaza, mert végül jó lett :)

De nekem is igazam volt, mert előre láttam a buktát, ami be is következett.

2016. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt, megmondtuk, korrekt módon, ragaszkodott a saját igazához, megcsináltuk úgy, aztán mikor kiderült, hogy tényleg nekünk volt igazunk, újra meg kellett csinálnunk úgy, ahogy eredetileg is kellett volna. Vagyis az ő hülyesége miatt duplán dolgoztunk.
2016. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hm. Miért ragaszkodik valaki ennyire a saját hülyeségéhez? Én ezt nem értem.
2016. jan. 12. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:

4: nyilván azért, mert ő nem tartja hülyeségnek.

Nyugodtan meg kéne beszélni, érveket felhozni, stb.

2016. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én már az összes létező érvet felhoztam, és tudomásul veszi. De akkor is úgy lesz ahogy ő mondja. Kb. csak legyint, hogy ó, az nem baj.
2016. jan. 12. 11:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak főnökök, akik preztizsharcot vívnak, és azért ilyenek, ő a főnök, ő mondja meg, mi lesz.
2016. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De volt ám. Mindig megfogtam a kis kezüket, és nekivezettem őket a falnak. Majd a 2-3. alkalom után, megkérdeztem, hogy mit szeretne? Tovább okoskodni, vagy azt, hogy jól meglegyen a meló? Ezek után mindig szabad kezet kaptam. De ez inkább felelősség, mert ha mégsem tudod megcsinálni, időre, akkor rádken mindent.
2016. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, volt ,nem is egy.

Peldaul megkertem szepen,hogy bizonyos munkavedelmi eloirasokat tartson be,mert legutobbi ellenorzeskor azok hianyaert figyelmeztetest kaptunk.

O felvallrol vette,neki ne mondja meg egy "nyamvadt" munkaugyi alkalmazott,hogy mibe fektessen be. ( ebedlot es egy plusz wc-t kellett az alkalmazottaknak letrehozni).

Arra is kertem,hogy vegyunk egeszsegugyi dobozt,ami amugy is kotelezo. Abba sem fektetett be(pedig nem olyan draga).


Persze,hogy amikor ujbol kijottek az ellenorok,a turelmi ido utan, megbuntettek a ceget. Es akkor en lettem a hibas az egeszsegugyi doboz miatt is, de olyan alairasok hianyaert is,amit a fonok kellett volna alairjon(holott az orra ele tettem az alairnivalokat, de felretolta).

2016. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mindennapos az ilyen. Volt, amikor állandóan csatáztam vele, akkor is megtette. Most már ráhagyom... Mindig mindenkinek csak baja van ezekkel a döntéseivel kapcsolatban.
2016. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!