Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viselkednél?

Hogy viselkednél?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ,hogy te vagy a női fél.Van egy férfi aki a kollégád,akivel jóba vagy (baráti viszonynál semmi több mert családos).

Te tudod,hogy utoljára látod,de a férfi nem tudja,hogy többet nem fog látni,de elmondani nem szeretnéd neki.Hogy viselkednétek a férfival az utolsó napon?



2016. jún. 28. 19:55
 1/5 anonim válasza:
Úgy ahogy mindig.
2016. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
börtönbe mész vagy öngyilkos leszel?
2016. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már ezen filózol,azt jelenti hogy valamennyire jóban vagytok. Ez esetben miért nem szeretnél normális módon elköszönni tőle?
2016. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez annyira olyan helyzet, amiben most vagyok. :D Csak kisebb különbségekkel (fiatalok vagyunk, nem családos, "csak" barátnője van, én meg csak 1,5 hónapra megyek el, de ki tudja, hogy ő ott lesz-e meg, mire visszajövök...). Én most nem fogom neki elmondani, az tuti, de már gondolkodtam azon, hogy ha esetleg kilépnék onnan, vagy ő lépne ki, akkor az utolsó közös napunkon szerintem elmondanám neki. Tudom, hogy semmi nem lenne köztünk, de nekem könnyebb lenne, mert kimondtam.
2016. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még kedvesebb lennék vele, mint addig voltam és igyekeznék elrejteni a szomorúságomat.
2021. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!