Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez miért lehet?...

Szerintetek ez miért lehet? Ennyire ellenszenves volnék?

Figyelt kérdés

Férjem kollegáiról van szó, teljesen munkakapcsolat van köztük, nem barátkoznak, de van 1-2 kollegája, akivel jobb viszonyban van. Tudják, hogy ki vagyok, mégis gyakran fordul elő, hogy pl nem köszönnek az utcán kb. mintha nem ismernének. (még akkorse ha férjem odajön hozzám, véletlenül összefutunk) Nekem ez elég kellemetlen, mert olykor én is gondban vagyok, h illik e nekem előre köszönni egy férfinek vagy inkább hagyjam?

Különösen azért furcsa ez, mert mikor első körben bemutatkozunk, akkor én azt látom, hogy szimpatikus vagyok, aztán mintha valami történne és utána kb. azt sem tudják ki vagyok. Nyilván nem nagy érvágás, és nem törik össze a lelkem, csak furcsának találom. Ennyire rossz emberismerő lennék? Vagy csak szimplán bunkók?



2016. júl. 29. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy FB.-on bejelöltek ismerősnek, én vissza őket.. Ez okozná? Evvel le van tudva az alapvető illem, hogy az utcán akkor már nem is kell visszaköszönni, mert úgyis ott a Fb (ahol egyébként szintén nem kommunikálunk és minekután letöröltem őket, ismét visszajelöltek...)
2016. júl. 29. 11:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Férjed kollegái "senkik" neked, ezért ne vedd zokon intelligenciahiányos, kultúrálatlan viselkedésüket.

Dehogy köszönj nekik előre -hacsak a feltünően nagy korkülönbség nem teszi illendővé! (kortöbblet: náluk)- még utóbb bemagyaráznák maguknak, hogy különlegességük miatt csimpaszkodsz rájuk!

2016. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem letezik h a ferjed titokban panaszkodik rolad ?
2016. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha letörölted öket a facebookrol meg tudom erteni h mostanra mar haragszanak
2016. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A férfi kell előre köszönjön. S ha azért mert törölted Facebookról őket nem köszönnek, akkor nagy a baj fejben.

Nyomorék világ az, ahol a Facebook ilyeneket okoz.

2016. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe, hogy nagyon jó nő vagy és az okozza ezt a viselkedést, hogy nehogy félreértés szülessen, hogy akarnak valamit.

Vagy van valami fura számukra a viselkedésedben, amiről arra gondolnak, hogy esetleg te akarnál tőlük valamit és inkább távolságtartóak.

2016. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!