Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan erzesem van mindig,...

Jokedv kérdése:

Olyan erzesem van mindig, hogy nagyon sok ember nem kedvel. Nem bantok senkit, aranyos vagyok mindenkivel megis ugy erzem nem vagyok szimpatikus. Ez mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Az a baj velem, hogy nagyon nem vagyok ketszinü, mindig latszik rajtam ha valami miatt vagy valaki miatt rosszul erzem magam. A munkaba is (sajnos külföldön elek, ök maskepp beszelnek) en is eltudom mondani amit akarok stb megis annyira nem baratkoznak az emberek. Ez csak engem zavar vagy van itt mas is akivel ugan ez van es Zavarja? Velemenyek?

2016. aug. 24. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
rajtam is minden meglátszik, főleg ha megbántanak akkor vörös a fejem :) ez ellen nem tudok mit tenni, én is kb. ezt érzem, hogy kevesen kedvelnek, mert nem tudok s-get nyalni..de nem is szándékozok megváltozni. mindenkinek megadom a tiszteletet és kedves normális vagyok, de ha egyszer ellövi az illető a tiszteletemet akkor már nem tudok felnézni rá, sőt inkább átnézek rajtuk. melóhelyen sza-r-abb mert itt muszáj elviselni dolgokat, de sokat mozgok, kiírom magamból ha bántanak. szerintem ne törődj ezzel, hogy mások mit gondolnak, hidd el nem kell mindenkinek megfelelni,képtelenség úgyis. max azt tudom még ajánlani, hogy többet mosolyogj, az egy univerzális nyelv és ne görcsölj ilyeneket, ha magad is kiegyensúlyozott vagy majd jönnek az emberek köréd.
2016. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!