Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudtok hiteles befizetés...

Gelu23 kérdése:

Nem tudtok hiteles befizetés nélküli netes munkákat? Egyetem mellet akarok kezdeni valamit magammal, de nem találok semmit.

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 20:27
 1/6 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy "netes munka".


Azaz van: Weblap készítés, programozás, animáció vagy látványtervezés, 3D modellek készítése. esetleg szakmádon belül valamilyen adminisztratív vagy otthon végezhető feladat.

2016. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

El kell keresítselek, Kérdező, ez a "keress pénzt netezéssel" egy hatalmas átverés. Külön cuki amikor nagy kani betűkkel ki is írják a weblapra hogy "NEM ÁTVERÉS, NEM MLM" amivel gyakorlatilag le is buktatják magukat. De sajnos mindig van pár tucat balek aki elhiszi, hogy lehet a neten pénzt keresni, és ezek a csalók remekül megélnek belőle.

A következő dolgokat fogod találni, Kérdező:


- MLM-átverés

- Fogyasztói csoport átverés

- Bedolgozásos átverés

- PTC baromságok (egymiliárd kattintás után kapsz 0,00000001 dollárt)

- Cashfiesta meg egyéb "pénzprogramok", amik fizetni ugyan nem fognak, de jól telenyomják vírussal a géped, oszt tolhatsz rá formatcét.

2016. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Van olyan netes pénzkeresés, ami működik, de azt vagy szakmának hívják, vagy befektetésnek, az előbbivel nem tudom, hogy rendelkezel-e, az utóbbit meg nem akarod, bár nekem van ilyenem is. Az MLM egy része is megbízható (tény, sok a szemét), de csak akkor tartom megbízhatónak, ha valós cégek, termékek, partnerhálózat van mögötte, mint pl. az AVON vagy a Lyoness esetén, ezeknél viszont a sok kicsi sokra megy elv működik, és inkább a vásárlásaidhoz kötődik, ami a többségnek inkább kedvezmény, visszatérítés.
2016. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Inkább tanulj és pihenj rendesen, járj be az óráidra.


Az egyetemek szerveznek diákmeló programokat a Karrier Irodáikon keresztül, én ezeket ajánlanám neked.


Cégek keresnek gyakornokokat, pl. az EGIS csomó diákmelóst keres! Keress rá!

2016. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én eddigi munkáltatóm hamarosan ki fogja szervezni a munkámat, olyan, amit távmunkában is tudok végezni online rendszereléréssel. Gyakorlatilag interneten keresztül fogok nekik dolgozni. Ilyen is létezik, csak ehhez kellett egy olyan munkáltató, aki erre nyitott, ahol erre lehetőség van. Nyilván egy gyártósori munkát nem lehet így kiszervezni otthonra, de például én informatikai szolgáltatást fogok végezni, és azt meg lehet.


Mellesleg ahogy előttem már írták, diákként a diákmunka a legjobb, én is csináltam.

2016. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , sokat segìtettek !
2016. aug. 31. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!