Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lusta ember vagyok. Te szerets...

Lusta ember vagyok. Te szeretsz dolgozni a munkahelyeden? Otthon? Mit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én rettenetesen lusta vagyok. Munkahelyen szeretek. Itthon annyira nem. Elvesztegetett idő. Mert ha most felmosom a padlót, holnapra megint ugyanilyen. Főzni szeretek, de mosogatni nem, időpocsékolás, ezért is van inkább mosogatógépem.
2016. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 intrepid ***** válasza:
A munkahelyi munkát csinálni utálom. A jól elvégzett munka örömét viszont tudom élvezni. Munkahelyen is.
2016. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én alapból elég energiatakarékos vagyok. Munkában szorgalmas vagyok, kész kell lennie úgy is, legyünk rajta túl.

Házimunka: nos, sajnos vagy szerencsére, rend- és tisztaságmániás vagyok, szóval mindig takarítgatok. :-) Főzni szeretek, sütni nem. Mosogatni főzés közben szoktam,így mire a kaja kész, nincs csetres:-))

2016. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Változó. Az adott feladattól függ. A munkahelyen vannak olyan napok, amiket nagyon élvezek és szívesen csinálom a munkámat. Aztán amikor olyan munkáim lesznek, amiket nem szeretek, az nagyon nehezen megy és alig várom, hogy túl legyek rajta.

Otthon házimunkát elég jól megszervezem, ezért olyan sok gond nincs vele.

Szeretek pihenni, aktívan is, de csak úgy ledőlni is és semmi különöset nem csinálni. Szóval ezekre is szakítok időt :)

2016. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nem lustának nevezném magam inkább élni szeretőnek. Nem fogok suvickolni egész nap, hanem inkább olyan programokat amiket élvezek. Ez nem azt jelenti, hogy ganê van vagy nincs kaja. Csak nem vagyok cseléd!
2016. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
munkahelyen nem, mert nem látom értelmét. Itthon örömmel bármit. Még a kapálást is élvezem..
2016. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat..ugy vagyok vele hogy 1-2 ora munkat kepes vsgyok kulonosebb nyuglodes nelkul elvegezni mert erzem hogy kell a mozgas es amugy is megunnam az egesznapos semmittevest.de hamar raunok.szoval igazabol nem szetetem de az unalomnal egy fokkal jobb.
2016. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a munkám, szeretek dolgozni. Van, hogy fáradt vagyok nagyon vagy beteg, olyankor persze én is alig várom, hogy hazaérhessek vagy ha túl sok a stressz benn, de alapból szeretek bejárni, tenni a dolgom..stb.. Otthon is szoktam még dolgozni, ha hazaérek mert vannak publikációs kötelezettségeink, ahhoz gyűjtök anyagot vagy írok esetleg tanulok még: nyelvet vagy szimplán a munkakörömhöz tartozó anyagokat. Ha nem munkával kapcsolatos dolgozásra gondolsz, akkor szoktam még otthon főzni, sütni, takarítani. Szeretek pörögni, szeretem csinálni a dolgokat, mert ha sokáig tétlenkedem elkezdek agyalni az életemen, aminek sosincs jó vége. Ezeket a dolgokat meg szeretem, megy az idő, telnek a napok, nem unatkozom. Néha nehéz mindenre időtszakítani, de mikor az ember bezsebeli az elismeréseket..stb, akkor mindig érzi, hogy megéri. :) Meg amúgyis azért tanultam ennyit, hogy ezt csináljam. Valószínűleg, ha egyszer lesz családom minden megváltozik, de addig ez nekem így megfelelő. Bele is őrülnék, ha nem lenne mit csinálnom. Voltam nemrég egy hetet nyaralni, a 3. nap után már elkezdtem szenvedni, mert olyan helyen voltunk, ahol tényleg nem lehet mást csinálni csak a vízben vagy a napon dögleni kb..:)
2016. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok, ehhez mérten kerestem munkahelyet is. Lenne ahol valamivel több pénzt adnának és időben kevesebbet kéne dolgozni, viszont ahol most vagyok, nagyon kénylemes, viszonylag közel van, és kb. semmit nem kell csinálnom egész nap, csak ülök és lógok a laptopomon. Mondjuk ez úgyis csak átmeneti, jövőre egyetem, meglátjuk, hogy utána mi lesz.

Otthon amíg a szüleimmel laktam, kifejezetten szerettem takarítani, főzni, ha egyedül voltam. Benyomtam zenét, és csináltam amit kellett, jó volt, kikapcsolt, meg láttam utána az eredményét, szép lett a ház. Most albiban lakom több emberrel, és utálok takarítani, mert amúgy is lepukkant a lakás, meg ha ki is takarítok, fél nap múlva már ugyanaz van. Főzni szeretnék, de egy retek az egész konyha, plusz negyed óra a főzés előtt valamennyi rendet rakni, mindent elmosni, pultot letisztítani.

A legnagyobb bajom az, hogy tanulni nem szeretek. Pedig amúgy szeretem amit tanultam és tanulni is fogok még, csak az, hogy kötelező, nagyon fusztrált. Szívesen olvastam magamtól az adott témában, de ha feladták kötelezőnek, már halogattam, és minden vizsgaidőszakban szakadt rám, akkor nagyon erősen próbáltam tanulni, de pár óra után az lett a vége, hogy "már úgyis mindegy". De közben magamtól is olvastam ilyen témájú könyveket, cikkeket, tanulmányokat, mert ha nem határidős, kötlező a dolog, akkor meg szívesen foglalkozom vele.

2016. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
en utallok barmit is csinalni dogolnek meg
2016. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!