Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek abban az...

Ti mit tennétek abban az esetben, ha férfiként a bombajó kinézetű női munkatársatok folyamatosan azt éreztetné veletek, hogy nem vagytok méltóak arra, hogy vele dolgozzatok?

Figyelt kérdés

Mostanában láttam egy ilyen esetet egy gyorsétteremben. Ketten dolgoznak ott, mindketten kb. 25 év körüliek lehetnek, emellett szerintem papíron minden bizonnyal egyenrangú munkatársak és a főnök pedig az üzleten kívül van.

A férfi 10-es skálán talán olyan 3-as vagy maximum 4-es lehet, látszik rajta, hogy nagyon szerencsétlen alak lehet párkapcsolati fronton, biztosan soha nem is volt barátnője.

A nő viszont egy 10-es skálán 10-es bombanő, aki szerintem minden heteró férfinak tetszik.

Miközben ettem a kajámat, nem tudtam nem felfigyelni arra, hogy a háttérben a nő csicskáztatja. Olyan stílusban beszél vele, amit én szerintem így nem tűrnék sokáig (Csináld ezt!, Csináld azt! stb., agresszív és erőszakos hangnemben, mintha ő lenne a főnök) Néha gúnyolja, sértegeti ("Hogyan lehetsz ilyen töketlen balfék?" stb.)

Na és mindezek hátterében nekem nagyon egyértelmű volt, hogy a kinézet a feszültség fő okozója. Ha a csávó úgy nézne ki, mint valami 10-es skálán 10-es macsó, akkor le merném fogadni, hogy teljesen másmilyen mondatokat hallottam volna evés közben. Akkor valóban egyenrangú munkatársként tekintene rá.


2016. szept. 29. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a felettese volt, és csak betanította.
2016. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha, mesélj még...
2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért mered lefogadni? Pl. tanár ismerősöm totál ki van akadva egy nagyon jóképű, mindenki által jóképűnek talált magántanítványán, le is mondta vele az órákat, mert nem bírja a stílusát, a lustaságát. A tanár is jól néz ki.


Amúgy egy apró részletbe cseppentél. Én is volt, hogy így beszéltem egy sráccal. Nekem kellett vele táncolni szalagavatón. Nem voltak barátai az osztályában. Én mindig kedves voltam vele, én voltam az egyetlen, aki beszélgetett vele. De azért cserébe megtehetné, hogy ha kölcsönadom a füzetemet, nem összegyűrve adja vissza, és még nekem kell visszakunyerálnom, ne adj isten, érte mennem, és mikor táncolni tanultunk, a tanárra sose figyelt, helyette álmodozgatott, más dolgokra figyelt, és aztán meg nem tudta mi van, és tőlem kérdezte, mit kell csinálni. Elrontva az én szalagavatómat is, rettegve mentem be, hogy mindenki előtt le fogunk égni. Nem azért, mert csúnya volt és nem voltak barátai, hanem mert b***szott odafigyelni. Kértem, hogy gyakoroljunk külön. Ha nem ment neki, csak nevetgélt, mondta, hogy juj, ez ciki, nem megy. De amikor a tanár beszzsélt hozzá, oda se bagózott. Ez jutott eszedbe a sztoridról. Semmit nem tudsz a történet hátteréről. Amúgy bárkinek lehet ideges pillanata.



Én egyszer a suliból hazafelé olyat láttam, hogy már jött a nyár, meleg volt, és ezért egy pékségben vagy gyrososnál vagy nem tudom, szóval ilyen sütősnél ki volt nyitva a hátsó ajtó, hogy ne süljenek meg, és be lehetett látni, és ott is veszekedett az egyik srác a másikkal, de szerintem azok együtt voltak. Akivel vitatkoztak, az jól nézett ki, a másikkal se volt baj, csak ő idősebb volt picit. Tanulság: azok a meleg párok, ahol az egyik pasi idősebb kicsit, az ordít a fiatalabbal. Ja, vagy nem...?

2016. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Tokmindegy, hogy a fonoke-e vagy sem, akkor is a csinibabat minositi, ha igy beszel barkivel. Legyen az beosztott vagy barki. Foleg nyilvanossag elott megalazni. Es a vendegekkel szemben sem szep gesztus, miert kell barkinek is az o gusztustalan dumajat hallgatni?
2016. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha nem tetszik szólj közbe fejtsd ki a véleményed röviden.Elszégyelli majd magát. Ha ezt nem teszed veled is így fognak beszélni ahogy megtehetik majd.Uralkodás...A sok ember meg hallgat mint a bárány.
2016. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a kinézeten múlik,nincs köze hozzá.

Miért hagyja magát a férfi? Miért nem szól vissza? Ha annyira félti az állását ,akkor meg ha nem is a főnöke a nő,de a főnök szeretője,az meg ugyanaz, beszólna neki ,másnap ki lenne rúgva.

Egyébként egy ronda férfi is secc perc alatt leolthatná a libát,ha nem félti az állását,de valami oka van hogy ezt nem teszi meg.

2016. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha engem ilyen kolléga mellé raknak be, inkább megtagadom a munkát. Az sem érdekelne, ha kirúgnak.
2016. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem te vagy a "bombanős" kérdező, aki szerint a világ minden problémájának okozói a bombanők? :D Ha nem akkor bocs.


Amúgy én egy ronda pasi vagyok, de én is szoktam néha így beszélni, mikor valaki annyira szerencsétlen, hogy kiakaszt, pedig alapvetően türelmes ember vagyok.

2016. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!