Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert nem tudjak viszafolytani...

Olasz93 kérdése:

Miert nem tudjak viszafolytani a nok a munkahelyukon a havi problemakkal jaro hisztit?

Figyelt kérdés
Fiatal srackent ,4 holgyel dolgozom eggyut 1 irodaban. A igasag az,hogy nagyon joba vagyok mindannyiukkal, de mar nagyon kiakaszt ez a havi hiszti,meg stressz , amit ugye 4 el szorzok. Miert nem lehet ezt othon hagyni?

2016. okt. 21. 09:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem tudod leszarni? Ennyire egyszerrű.
2016. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Leszartam eddig, csak tudod kozosen kell dolgozni veluk,es fel orankent van 1 interakciom az adott holgyel es persze rendre hisztibe torkoll barmit kerek tole, vagy barmit kell csinaljon. Tehat a munkammal sem tudok haladni.Ezert idegesit.
2016. okt. 21. 09:29
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
De honnan tudod hogy a havi doilognak koze van ehhez? Lehet csak teged utal speciel.
2016. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Amíg nem menstruáltam, befogom a szám. Nem tudom mivel jár és mit kell elviselniük. Azt tudom, hogy én mit viselek el :D

36f

2016. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Szép egy figura lehetsz, ha szerinted minden nő hisztizik és ez a menstruáció miatt van, törvényszerűen.


Lehet, hogy amiatt vannak kiakadva, hogy jó a helyesírásod.

2016. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Bár otthon lehetne hagyni és bár csak otthon jönnének rám a görcsök, amikor épp olyan... :-D Nézd, én alapvetően igyekszem ezt nem bevinni a munkahelyre, de ha xarul érzem magam, akkor xarul érzem magam és pont. Menstruációs szabadság meg nincs. :-)
2016. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jaj a a sok holgy aki most magara vette. Mint mondtam jo munkahelyi kapcsolatot apolunk. Aztan ha hiszitek ha nem velem meg ezt is megbeszelik, es emiatt tudom,hogy az a baj. Es legvegul, kerlek hagy a helyesirasomat, nem errol van szo. Ami azt illeti orulj,hogy Erdelyi Magyarkent, csak ennyi hibat ejtek. Amugy meg ti is tudjatok nagyon jol,hogy igen is kivetititek a kornyezetetekre a havi problemaikat.
2016. okt. 21. 09:45
 8/24 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok vele, hogy ilyenkor több toleranciát várok el, türelmetlenebb vagyok, de nem akarok ezzel senkit bántani, nem gonoszkodás, ez csak azért van, mert pocsékul vagyok, és fájok, és úgy a hasam meg a fejem egyszerre, és nem mindig használ a fájdalomcsillapító sem. De ismertem olyan nőt, akit még jobban megviselt, annyira, hogy táppénzre kellett mennie azokon a napokon, amikor megjött neki (nem egész héten, csak az első 1-2 nap). Szerencsére nálam olyan durva azért nem szokott lenni.
2016. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Örülök, hogy erdélyi Magyarkánt van munkád. Nincs valami számomra is, magyar Magyarként? Esküszöm, szó nélkül elviselem a havi bajokat, sőt, haviügyi munkatárs is szívesen leszek!
2016. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
tolerálni kell egymást, ennyire egyszerű, sajnos a nők havi ciklusán nem tudsz változtatni. biztos vannak nehezebb napjaid neked is és te is kivetíted rájuk, csak nem veszed észre mondjuk. ha tudod, hogy rosszabb napjuk van akkor mondjuk kínáld meg csokival őket. smile. én pms-ben vagyok vadállat, ezt beismerem, h akkor ideges vagyok és ingerült,de erről a nők nem tehetnek, ez van ezt kell "szeretni. Én ilyen napokon citromfűves teát iszok, meg ha tényleg szarul vok lelkileg akkor macskagyökér kapszulát is veszek be. Amúgy a klimaxos idősebb nők se semmik, ők még hisztisebbek talán, de ez is természetes folyamat, szintén nem tehetnek róla. és még nem is beszéltem a terhes nőkről, ezeket szerintem egy férfi nem érti meg, min megy át a nő a hormonok miatt. a férfiak fogadják el és legyenek kedvesebbek és megértőbbek a nőkkel ilyenkor ez a tanácsom.
2016. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!