Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen van elég sok...

A munkahelyemen van elég sok rosszindulatú goromba dúrva beszédü ember (nők) a saját műszakomban, és én félni stresszelni szoktam. Akkor ez betegség énnálam?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 10:50
 1/2 anonim válasza:
Nem számít betegségnek, csak zavarban vagy tőlük. Személyedhez gorombák? Ha igen, próbáld meg uralni a helyzetet és ne légy félénk! A legrosszabb, ha az efféle hiénáknak kimutatod a félelmed, illetve hogy a markukban tartanak. Próbáld meg végezni a munkád és a trágár szöveget hagyd figyelmen kívül.
2016. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem mondok jót, vagy újat, de próbáld ezekből kizárni magad. 16 évig volt 2-3 kolléganőm, aki a kocsisnál rosszabb volt. Nem húztam fel magam, a munkára koncentráltam. Bántó volt, de nem figyeltem rájuk,mivel nem voltak fontosak számomra.
2016. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!