Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfiak, mit szólnátok ha női...

Férfiak, mit szólnátok ha női munkatársatok be lenne rátok indulva?

Figyelt kérdés

Tudnád hogy egy ideje nincs párja, és hogy mintha vonzónak is tartana.

Aztán egyszer és észrevennéd hogy be van rád indulva, amit ő is észrevesz, aztán zavarában mondja hogy "menj arrébb tőle" ... mert neked ugye párod van.


Ilyenkor mit gondolnál? Mit csinálnál?


2017. jan. 16. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Leállítanám. Finoman, de határozottan.
2017. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tél van meg klimax de most komolyan. Főleg munka közben a nők, ha "megkattannak" dugnának egyből, és nyilván arra is hogy bejövök neki.


Komolyan nem tudnám venni, ha lenne párom.

2017. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem van párom szóvaaaal semmit se. Ő is tisztában van helyzettel és még el is távolít maga körül.
2017. jan. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De az nem esik jól hogy vonzónak tart?

Ő arról nem tehet hogy így érez, és nem is kezdeményez. Csak annyi van, ami ránézésre látszik rajta.

2017. jan. 17. 07:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de szerintem egy pasinak ez imponál. Hogy aztán mit tesz vagy mit nem, az attól függ milyen állapotban van a párkapcsolata és hogy neki is bejön e a nő.
2017. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2017. jan. 17. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jönne be. Ha lenne párom, ő lenne az egyetlen, nem érdekelne más. És nem vagyok önbizalomhiányos nő, akinek szüksége van egó növelésre, tehát nem esne sehogy.
2017. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te aztán fapofa lehetsz. Szerintem tök izgi, akkor is ha a körülmények miatt nem történik semmi.
2017. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jo lenne sajna ilyen meg sose tortent velem, ha tetszene en osszejonnek vele ha van csajom akkor nem biztos.
2017. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!