Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon milyen véleménnyel van...

Vajon milyen véleménnyel van rólam a lány?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm (nem közvetlen, csak egy cégnél dolgozunk), ritkán látom, de mindig megörült, ha meglátott. Jól el lehet vele beszélgetni és rendszeresen like-olja a képeim, posztjaim. Születésnapjára megleptem a kedvenc csokijával, amit egy barátnője árult el (hogy melyik az pontosan). Örült a köszöntésnek és a meglepetésnek is, de haverom szerint annyira nem, hogy esetleg több legyen köztünk...


Nem igazán tudom eldönteni mit akar a lány, hogy lehet kiigazodni rajtuk és észrevenni a jeleket - ha vannak?!


2017. jan. 20. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt csak azt tudná megmondani, aki ismeri.

Lehet azért like-ol annyira, mert bejössz neki, de lehet hogy minden ismerősével ilyen.

Ha bejön neked, hívd el valahova. Ha tetszel neki, elmegy és majd alakulnak a dolgok, ha visszautasítja akkor meg nem lesz olyan gáz ha úgyse olyan közvetlen kollegád

2017. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nem igazán tudom eldönteni mit akar a lány"

Mit akarna a lány? Semmit. Te akarsz valamit, amit ha nem adsz a tudtára, nem fog kiderülni számára. Szóval jöhetnek a sablonos dolgok, elhívod kv-ra, aztán egy irányba mentek haza (mert arra lesz dolgod), aztán célirányosan hazakíséred, előtte beültök valahova, stb, stb.

2017. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!