Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem jövök ki jól az új tulajja...

Nem jövök ki jól az új tulajjal, nézzek másik munkát, mert ha már most az elején csak a konfliktus van akkor ez később sem fog változni?

Figyelt kérdés

Egy szalonról van szó ami tavaly májusban nyílt meg. Régi tulaj kiadta. Új tulaj átvette és átvett engem is meg a kolléganőmet is.


Alapesetben, sőt az összes barátom,családtagom tanú rá,hogy egy konfliktuskerülő,nyugodt,alkalmazkodó típusú lány vagyok. Aki sok mindent lenyel.


Viszont az új tulajjal alig dolgozok együtt 5 napja,minden nap kikészít.

Eddig volt egy jól működő rendszerünk kolléganőmmel ami működött,felhasznált anyagok,vendégek kezelése,árak,rendszer. Most mindent megváltoztatott,érthető persze csak vannak dolgok amik rosszabbak lettek. Ilyenek a furcsa ár különbségek, hiába ültünk le megbeszélni igazából az volt amit az új tulaj akart. Mivel van már egy vendég körünk sanszos,hogy elveszítjük,mert néhol eléggé magasak lettek az árak.

MIkor csak megkérdeztem,hogy a törzsvendégeknek nem-e maradhatna az az ár ami volt,mert félek,hogy elvesztem őket,hiszen pénzből élünk minden ft számít és vkinél 500 ft-os emelés is sok. Annyi volt a válasza,hogy új árak lesznek,új rendszer, meg hogy csak össze fogunk kavarodni. MOndom nem fogunk,mert tisztában vagyok 25 törzsvendégemmel, nem fogom össze keverni őket az újakkal!

De nem,új árak,egységes legyen. OKé.


Szóval oldalakat tudnék írni erről az 5 napról.


Lényegében nem szimpatikus az új tulaj,felforgatta az egész rendszerünket egyik napról a másikra. Állandóan ellenőrizget minket. Olyan furcsa dolgai vannak,hogy egyik szava üti a másikat. Akkor egy dologról nekem ezt mondja kolléganőmnek azt,ezáltal már most 5 nap után olyan káosz van,hogy borzasztó. Eddig szerettem bejárni,most meg már semmi kedvem. Tudom,hogy az egész nap feszültség lesz csak,meg a félreértések,furcsaságok.


Így is ezek mellett rohadt sokat nyelek le neki.


Hogy vendéget ne nyitásra tegyek hanem később ezáltal később kezdődik az egész nap,mert ő megakarja nézni,de persze tovább maradjak,mert reggel kimarad egy óra miatta!!!! Üljek üresbe,.de azt délután pótolni kell.. nem szóltam ezért,de nagyon felment bennem a pumpa -.-


2017. febr. 7. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyissál egy másik szalont, ahol majd te leszel a főnök.

Amíg csupán rabszolga vagy, addig viszont neked dirigálnak.

2017. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerinted nem nyitottam volna már ha lenne miből? :(

Sajnos 90 ezres fizetés kevés még arra is,hogy megéljek,nem hogy félre tegyek. Most az új tulajnál kezdésnek kb 70 ezer ft.ot fogok kapni, aztán majd max nyáron emelnek vmennyit.

Ebből nagyon lehet bármit is kezdeni :(


Lenne pénz áááá már rég saját.

De a régi tulajjal jóban voltam és nem voltak ilyen helyzetek! Nem baj ha van főnököm sőt eddig az összes főnökömmel jóban voltam. De ezzel a tulajjal vhogy nagyon nem tudok egy nevezőre jutni.

2017. febr. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!